2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu GIS Miasta Jasła w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, projekt pn. „Rozwój e-usług publicznych i poprawa jakości ich świadczenia w Mieście Jaśle”
Beschreibung: Rozbudowa systemu GIS Miasta Jasła w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, projekt pn. „Rozwój e-usług publicznych i poprawa jakości ich świadczenia w Mieście Jaśle” Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 1 do SWZ. Wykonawca udzieli gwarancji zgodnie Opisem Przedmiotu Zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ. (kryterium oceny ofert) 1. Jeżeli Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia wskazał znaki towarowe, patenty lub pochodzenia, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, dopuszcza się zaoferowanie rozwiązań równoważnych opisanym, pod warunkiem zachowania przez nie takich samych minimalnych parametrów technicznych, jakościowych oraz funkcjonalnych itp. 2. Zgodnie z art. 99 ust. 6 ustawy Pzp, Zamawiający wskazuje kryteria stosowane w celu oceny równoważności, które zawarte są w załączniku nr 1 do SWZ - Opisie Przedmiotu Zamówienia. 3. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, jest zobowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązanie spełnia wymagania określone przez zamawiającego. W takim przypadku, wykonawca załącza do oferty wykaz rozwiązań równoważnych wraz z jego opisem lub normami. 4. W przypadku, gdy w opisie przedmiotu zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym.
Vorherige Bekanntmachung: 453744-2025
Interne Kennung: ZP.271.24.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48422000 Softwarepaketreihen, 48600000 Datenbank- und -Betriebssoftwarepaket, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 80510000 Spezialausbildung, 72253200 Systemunterstützung, 72300000 Datendienste
5. Los
Los: LOT-0001