2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verkiezingspost & Post- en Koeriersdiensen
Beschreibung: De Aanbestedende dienst is voornemens Postdiensten, Koeriersdiensten en Verkiezingspost aan te besteden. De Opdracht is opgesplitst in deze drie Percelen. Post- en koeriersdiensten Referentienummer: D2025-13277
Interne Kennung: D2025-13277
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er is om de volgende redenen gekozen voor het volgen van een Europese openbare procedure: De Gemeente verwacht op grond van de graad van complexiteit van de Opdracht een redelijk aantal Inschrijvers. Het beperken van het aantal marktpartijen dat een Inschrijving mag indienen acht de Gemeente op grond daarvan niet nodig. De openbare procedure is in dit geval geschikt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Postdiensten
Beschreibung: Postdiensten -
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Koeriersdiensten
Beschreibung: Koeriersdiensten
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 64120000 Kurierdienste
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Verkiezingspost
Beschreibung: Drukken en verzenden verkiezingspost
Interne Kennung: 3