See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pipet, akcesoriów i plastików laboratoryjnych
Beschreibung: Dostawa pipet, akcesoriów i plastików laboratoryjnych
Interne Kennung: IHIT/P/45/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Drobny sprzęt laboratoryjny niezbędny do kontynuacji badań naukowych
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część - 1 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Beschreibung: Część - 1 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Interne Kennung: Część - 1 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Los: LOT-0002
Titel: Część - 2 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Beschreibung: Część - 2 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Interne Kennung: Część - 2 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Los: LOT-0003
Titel: Część - 3 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Beschreibung: Część - 3 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Interne Kennung: Część - 3 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Los: LOT-0004
Titel: Część - 4 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Beschreibung: Część - 4 - Drobny sprzęt laboratoryjny
Interne Kennung: Część - 4 - Drobny sprzęt laboratoryjny