2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Miasta Mysłowice
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Miasto Mysłowice, który swym zakresem obejmuje m.in.: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytwarzanych w Gminie Miasto Mysłowice na terenie: a) nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, b) nieruchomości mieszanych, c) niektórych nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z terenu Gminy Miasto Mysłowice, oraz: d) wyposażenie nieruchomości w pojemniki i worki na odpady komunalne, e) utrzymywanie pojemników na odpady komunalne w należytym stanie porządkowym, technicznym i sanitarnym poprzez ich mycie i dezynfekcję, f) utworzenie i prowadzenie dwóch Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Miasto Mysłowice, 8 g) organizacji akcji zbiórki odpadów komunalnych w Mobilnych Punktach Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, h) prowadzenie akcji edukacyjnych w zakresie gospodarki odpadami dla mieszkańców. Szacowana ilość odpadów komunalnych odebranych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości w okresie realizacji umowy 29 500,00 Mg.
Vorherige Bekanntmachung: 376154-2025
Interne Kennung: ZP.271.1.5.2025.LŁ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Miasto Mysłowice, który swym zakresem obejmuje m.in.: odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytwarzanych w Gminie Miasto Mysłowice na terenie: a) nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, b) nieruchomości mieszanych, c) niektórych nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z terenu Gminy Miasto Mysłowice, oraz: d) wyposażenie nieruchomości w pojemniki i worki na odpady komunalne, e) utrzymywanie pojemników na odpady komunalne w należytym stanie porządkowym, technicznym i sanitarnym poprzez ich mycie i dezynfekcję, f) utworzenie i prowadzenie dwóch Punktów Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych na terenie Gminy Miasto Mysłowice, g) organizacji akcji zbiórki odpadów komunalnych w Mobilnych Punktach Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, h) prowadzenie akcji edukacyjnych w zakresie gospodarki odpadami dla mieszkańców. Szacowana ilość odpadów komunalnych odebranych bezpośrednio od właścicieli nieruchomości w okresie realizacji umowy 29 500,00 Mg.