696755-2025 - Auftragsänderung
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – „Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „Pożyczka Termomodernizacyjna” – podziałanie IV.2.3. w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa łódzkiego na lata 2(...)
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „Pożyczka Termomodernizacyjna” – podziałanie IV.2.3. w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa łódzkiego na lata 2(...)
BeschreibungCzęść I zamówienia obejmuje świadczenie przez Wykonawcę usługi polegającej na wdrożeniu i zarządzaniu instrumentem finansowym, polegającą w szczególności na utworzeniu instrumentu finansowego PT, udzieleniu, wypłaceniu oraz rozliczeniu co najmniej 39 jednostkowych PT o parametrach określonych w „Metryce instrumentu finansowego – Pożyczka Termomodernizacyjna” (Metryka PT) w łącznej wysokości co najmniej 50 000 000,00 PLN z wkładu finansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego instrumentu finansowego, uzupełnionego o wkład własny pośrednika finansowego w wysokości nie niższej, niż 18 %. PF zobowiązany jest do realizacji budowy portfela jednostkowych PT zgodnie z postępem określonym w Metryce PT.
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungDZZK/103/DIF/2017 cz. I Aneks nr 4
Art des AuftragsDienstleistungen