See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sorbentu wapiennego MIX do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Turów w latach 2026-2027
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie Umowy ramowej na dostawę sorbentu wapiennego MIX do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Turów, o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w Załączniku nr 1 do SWZ, w szacowanej ilości maksymalnej 24 000 Mg. 2. Dostawy będą realizowane na podstawie zamówień wykonawczych udzielanych przez Zamawiającego w miarę pojawiających się potrzeb Oddziału Zamawiającego, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy ramowej, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Opis przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 596807-2025
Interne Kennung: POST/PGE/W/DZ/00173/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie prowadzone jest na podstawie Ustawy Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) w trybie przetargu nieograniczonego – art. 132 w zw. z art. 378 Ustawy PZP, w celu zawarcia umowy ramowej – art. 389 ust. 1 Ustawy PZP. 2. Zgodnie z art. 389 Ustawy PZP, zamawiający może zawrzeć umowę ramową po przeprowadzeniu postępowania w jednym z trybów udzielenia zamówienia sektorowego przewidzianych w Ustawie PZP 3. Przetarg nieograniczony jest trybem udzielania Zamówienia, w którym w odpowiedzi na publiczne Ogłoszenie o Zamówieniu Oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. 4. Zainteresowani Wykonawcy składają Oferty zgodnie z wymaganiami Specyfikacji Warunków Zamówienia. (SWZ). 5. Adres strony internetowej prowadzonego Postępowania: https://swpp2.gkpge.pl (pod tym adresem będą udostępniane SWZ, zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne Dokumenty Zamówienia bezpośrednio związane z Postępowaniem).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44921300 Kalkstein
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia jest zawarcie Umowy ramowej na dostawę sorbentu wapiennego MIX do PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A. Oddział Elektrownia Turów, o parametrach jakościowych i wg specyfikacji określonej w Załączniku nr 1 do SWZ, w szacowanej ilości maksymalnej 24 000 Mg. 2. Dostawy będą realizowane na podstawie zamówień wykonawczych udzielanych przez Zamawiającego w miarę pojawiających się potrzeb Oddziału Zamawiającego, zgodnie z warunkami określonymi w Projektowanych postanowieniach Umowy ramowej, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ. 3. Opis przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik do SWZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje zamówień udzielanych zgodnie z art. 388 ust. 2 lit. c) Ustawy PZP. Zgodnie z art. 441 Ustawy PZP, Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z opcji.