696767-2025 - Wettbewerb
Polen – Alkoholfreie Getränke – Dostawa napojów bezalkoholowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa napojów bezalkoholowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa napojów bezalkoholowych w przewidywanych ilościach z podziałem na 3 części (zadania): Zadanie nr 1 – Dostawa napojów bezalkoholowych (GZ Siedlce) Zadanie nr 2 – Dostawa napojów bezalkoholowych (GZ Warszawa-Wesoła) Zadanie nr 3 – Dostawa napojów bezalkoholowych (Kopytów) Wymogi, ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ- Opis Przedmiotu Zamówienia, który zostanie zamieszczony na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog. Zamawiający przewiduje prawo opcji w przedmiotowym postępowaniu. 1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji, w zależności od potrzeb Zamawiającego, polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, maksymalnie do 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe, na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy.
Interne KennungD/87/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – Dostawa napojów bezalkoholowych (GZ Siedlce)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa napojów bezalkoholowych Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6 do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog.
Interne KennungD/87/2025 - Zadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der Optionen1. Zamawiający przewiduje prawo opcji zgodnie z art. 441 ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji, w zależności od potrzeb Zamawiającego, polegać będzie na zwiększeniu przedmiotu zamówienia zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, maksymalnie do 200 % zamówienia podstawowego. 2. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe, na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 3. Zamawiający powiadomi Wykonawcę, w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. Realizacja opcjonalnej części będzie wykonywana na podstawie oświadczenia woli Zamawiającego wyrażonej w formie pisemnego zamówienia. 4. Skorzystanie z prawa opcji zwiększenia asortymentu będzie miało zastosowanie w ramach zawartej Umowy na zamówienie podstawowe w przypadku konieczności zapewnienia ciągłości zaopatrywania osób żywionych. Wykonawca zostanie poinformowany o powyższym z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem. 5. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 6. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 7. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany Umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy.
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 – Dostawa napojów bezalkoholowych (GZ Warszawa-Wesoła)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa napojów bezalkoholowych Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6A do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog.
Interne KennungD/87/2025 - Zadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3 – Dostawa napojów bezalkoholowych (Kopytów)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa napojów bezalkoholowych Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 6B do SWZ (wzór umowy wraz z załącznikami) oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/28wog.
Interne KennungD/87/2025 - Zadanie nr 3