69683-2026 - Ergebnis
Polen – Bauaufsicht – Kietrz NI - Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu, Kietrz, ul. Matejki i ul. Wojska Polskiego, działki ewid. nr 1836/4, 1836/6, 1836/7”, realizowanego przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową SIM Opolskie Południe sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kietrz NI - Świadczenie usług nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych dla zadania pn. „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu, Kietrz, ul. Matejki i ul. Wojska Polskiego, działki ewid. nr 1836/4, 1836/6, 1836/7”, realizowanego przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową SIM Opolskie Południe sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z pełnieniem funkcji Nadzoru Inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla zadania pn. „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu, Kietrz, ul. Matejki i ul. Wojska Polskiego, działki ewid. nr 1836/4, 1836/6, 1836/7”, realizowanego przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową SIM Opolskie Południe Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 5 – Dokumentacja techniczna.
Vorherige Bekanntmachung: 617371-2025
Interne Kennung: 3/NI/KIETRZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zamawiający będzie stosował procedurę, o której mowa w art. 139 ust 1 Pzp (tj. tzw. Procedura odwrócona). Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 2. Wobec powyższego, Wykonawca wraz z ofertą składa oświadczenie JEDZ – Jednolity Europejski Dokument Zamówienia. Badanie i ocena złożonego oświadczenia będzie dotyczyła tylko Wykonawcy, którego oferta zostanie najwyżej oceniona, zgodnie z przyjętymi kryteriami oceny ofert. 3. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w pkt 2 składa każdy z Wykonawców. JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia z postępowania oraz spełnienie warunków udziału w postępowaniu, na dzień składania ofert oraz stanowi dowód tymczasowo zastępujący wymagane przez zamawiającego podmiotowe środki dowodowe, wskazane w niniejszym ogłoszeniu oraz SWZ. 4. JEDZ sporządza odrębnie: a) Wykonawca/każdy spośród Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, b) Podmiot trzeci na potencjał którego powołuje się Wykonawca w celu spełnienia warunków udziału w postępowaniu. W takim przypadku JEDZ potwierdza brak podstaw wykluczenia Wykonawcy, Podmiotu trzeciego, oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu lub odpowiednio warunek udziału w postępowaniu jest spełniony poprzez powołanie się na potencjał Podmiotu trzeciego. 5. Wykonawca może ograniczyć się do wypełnienia sekcji α w części IV JEDZ i nie musi wypełniać żadnej z pozostałych sekcji w części IV JEDZ (kryteria kwalifikacji). 6. Na wezwanie Zamawiającego Wykonawca zobowiązany jest do złożenia podmiotowych środków dowodowych, o których mowa w §2 ust. 1 pkt 1)-7) rozporządzenia MRPiT z dnia 23.12.2020 w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego w niniejszym ogłoszeniu. 7. Dla przedmiotowego postępowania Zamawiający nie przeprowadził wstępnych konsultacji rynkowych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z pełnieniem funkcji Nadzoru Inwestorskiego nad robotami budowlanymi dla zadania pn. „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z zagospodarowaniem terenu, Kietrz, ul. Matejki i ul. Wojska Polskiego, działki ewid. nr 1836/4, 1836/6, 1836/7”, realizowanego przez Społeczną Inicjatywę Mieszkaniową SIM Opolskie Południe Sp. z o.o. 2. Usługa Nadzoru Inwestorskiego, polegać będzie na kompleksowym wsparciu Zamawiającego - obejmującym zarządzanie i nadzór inwestorski w związku z realizacją inwestycji budowlanej oraz pełnieniu funkcji Inżyniera Nadzoru Inwestycyjnego w zakresie doradzania Zamawiającemu przy podejmowaniu przez niego decyzji organizacyjnych, ekonomicznych i technicznych związanych z inwestycją, zabezpieczenia interesów i reprezentowania Zamawiającego wobec Wykonawcy lub Wykonawców robót budowlanych oraz przygotowania, kontrolowania i rozliczania procesu inwestycyjnego zgodnie z zasadami wiedzy technicznej i obowiązującymi w Rzeczypospolitej Polskiej przepisami prawa powszechnie obowiązującego, współudział w pozyskaniu wszystkich decyzji administracyjnych umożliwiających użytkowanie i eksploatację inwestycji budowlanej, z pozwoleniem na użytkowanie/zgłoszeniem do użytkowania bez sprzeciwu włącznie. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1a – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załączniku nr 5 – Dokumentacja techniczna.