2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadávací řízení se soutěžním dialogem Nové Podhořany
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je získání optimálního řešení nové čtvrti na katastrálním území Podhořany, obec Nelahozeves, okres Mělník, Česká republika, které bude urbanisticky kvalitní, ekonomicky proveditelné a sociálně a environmentálně udržitelné. Cílem Zadavatelů je nalézt optimální urbanistický návrh Nových Podhořan a jejich začlenění do organismu obce Nelahozeves jako celku. S vybraným dodavatelem bude uzavřena smlouva na realizaci předmětu veřejné zakázky v tomto rozsahu: - zpracování urbanistické/územní studie s regulačními prvky v rozsahu řešeného území, která bude podkladem pro změnu územního plánu, - projednání urbanistické/územní studie v rozsahu řešeného území s relevantními dotčenými orgány, správci infrastruktury, hlavními aktéry a veřejností. - odborná a administrativní podpora při zpracování a pořizování změny územního plánu.
Interne Kennung: VZSD 1/2025
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71222000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Freianlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo využít opci na rozšíření předmětu plnění veřejné zakázky. Opce může být uplatněna kdykoliv v průběhu trvání smlouvy na realizaci předmětu veřejné zakázky, a to nejpozději do 3 let ode dne uzavření smlouvy na realizaci veřejné zakázky. Předmět opce spočívá v možnosti rozšíření území, které bude řešeno v urbanistické/územní studii a/nebo rozšíření území, které bude řešeno ve změně územního plánu a/nebo potřebě detailnějšího řešení předmětného území či jeho části. Maximální rozsah opčního plnění nepřesáhne 30 % (předpokládané) hodnoty Veřejné zakázky. Podmínky uplatnění opčního práva se řídí ustanovením § 100 ZZVZ. Zadavatel není povinen opci využít. Uplatnění opce bude provedeno jednostranným oznámením dodavateli. V případě využití opce je dodavatel povinen realizovat rozšířené plnění za stejných obchodních a smluvních podmínek, jaké byly sjednány pro původní plnění, nestanoví-li Zadavatel jinak. Podmínky opce jsou stanoveny předběžně. O podmínkách opce bude zadavatel s účastníky jednat v průběhu soutěžního dialogu.