See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy hemostatyków oraz siatek przepuklinowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy hemostatyków oraz siatek przepuklinowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5.
Interne Kennung: BZP.38.382-36.25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141127 Resorbierbare blutstillende Einlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Hemostatyk wykonany z utlenionej regenerowanej celulozy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy hemostatyków i siatek przepuklinowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz asortymentowo-cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ. Dodatkowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa Wzór umowy stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - Hemostatyk wykonany z utlenionej regenerowanej celulozy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Hemostatyk wykonany z oczyszczonej żelatyny wieprzowej (wałek i prostokąt)
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - Hemostatyk wykonany z oczyszczonej żelatyny wieprzowej (wałek i prostokąt)
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Środki hemostatyczne
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - Środki hemostatyczne
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Niewchłanialny materiał do zabezpieczenia przed krwawieniem z krawędzi kości
Interne Kennung: Pakiet nr 4 – Niewchłanialny materiał do zabezpieczenia przed krwawieniem z krawędzi kości
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Opatrunek chirurgiczny do hemostazy i klejenia tkanek w czasie interwencji chirurgicznych
Interne Kennung: Pakiet nr 5 – Opatrunek chirurgiczny do hemostazy i klejenia tkanek w czasie interwencji chirurgicznych
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Siatki przepuklinowe I
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - Siatki przepuklinowe I
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Siatki przepuklinowe II
Interne Kennung: Pakiet nr 7 – Siatki przepuklinowe II
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8 - Siatki przepuklinowe III
Interne Kennung: Pakiet 8 - Siatki przepuklinowe III
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Siatki przepuklinowe IV
Interne Kennung: Pakiet nr 9 – Siatki przepuklinowe IV