2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu przy kontrakcie pn.: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 507 na odcinku Pieniężno - Orneta”.
Beschreibung: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu przy kontrakcie pn.: „Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 507 na odcinku Pieniężno - Orneta”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem inwestycji oraz zakresem usług stanowi Załącznik nr 1 do SWZ. Pełna dokumentacja przetargowa robót budowlanych dot. inwestycji dostępna jest na platformie przetargowej Zamawiającego pod adresem: https://zdw-olsztyn.logintrade.net/zapytania_email,202914,470b5ebac62e0f98c79b1606eecca105.html Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana jest w granicach administracyjnych województwa warmińsko-mazurskiego, w powiecie braniewskim, na obszarze gminy Pieniężno oraz powiat Lidzbark Warmiński, na obszarze gminy Orneta . Zakres inwestycji obejmuje odcinek drogi wojewódzkiej nr 507 na odcinku Pieniężno - Orneta (od km ok. 28+893 do km ok. 42+909). Na przedmiotowym zadaniu nawierzchnia drogi kończy się w km 42+801 natomiast zakres branżowy obejmuje km 42+909. Długość odcinka projektowanej drogi wojewódzkiej nr 507 wynosi około 14,016 km. Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej.
Interne Kennung: ZDW/NZP.IR I/PN-1/2610/107/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit, 71324000 Baukostenberechnung, 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71540000 Bauverwaltungsleistungen, 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71315400 Gebäudeinspektion, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit, 71324000 Baukostenberechnung