2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare procedure voor de inzameling en verwerking van gebruikt textiel dmv straatcontainers en via huis-aan-huis ophaling en in textielcontainers op de recyclageparken in het werkingsgebied van MIWA
Beschreibung: Openbare procedure voor de inzameling en verwerking van gebruikt textiel dmv straatcontainers en via huis-aan-huis ophaling en in textielcontainers op de recyclageparken in het werkingsgebied van MIWA.
Interne Kennung: Textiel 2025/001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Textiel 2025/001 - 1
Beschreibung: Inzameling en verwerking van gebruikt textiel via straatcontainers
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Los: LOT-0002
Titel: Textiel 2025/001 - 2
Beschreibung: Inzameling en verwerking van gebruikt textiel in textielcontainers op het recyclagepark en inzameling en verwerking van gebruikt textiel via toegestane huis-aan-huis ophaling
Interne Kennung: 2