2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Rozwój systemów ratownictwa i poprawa bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Giżycko poprzez zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: "Rozwój systemów ratownictwa i poprawa bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Giżycko poprzez zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego”
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Rozwój systemów ratownictwa i poprawa bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Giżycko poprzez zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego”
Interne Kennung: „Rozwój systemów ratownictwa i poprawa bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Giżycko poprzez zakup ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego”