2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na provádění údržby dřevin - prořezávky a kácení stromů a frézování pařezů na pozemcích ve vlastnictví a správě statutárního města České Budějovice
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody bez obnovení soutěže na základě, které budou zadávány veřejné zakázky na služby. Předmětem zadávacího řízení je údržba dřevin – prořezávky a kácení stromů a frézování pařezů na pozemcích ve vlastnictví a správě statutárního města České Budějovice. Předmět plnění veřejné zakázky bude realizován na základě rámcové dohody uzavřené s jedním dodavatelem průběžně po dobu 48 měsíců trvání rámcové dohody nebo do vyčerpání celkové maximální finanční hodnoty prací uvedené v návrhu rámcové dohody. S vybraným dodavatelem bude uzavřena rámcová dohoda dle § 131 a násl. Zákona. Na základě uzavřené rámcové dohody budou realizovány služby uvedené v příloze – Nabídkový list prací (modelové zadání). Předmětem plnění veřejné zakázky zadávané na základě rámcové dohody je provádění údržby – prořezávání a kácení dřevin včetně frézování pařezů rostoucích na pozemcích ve vlastnictví a ve správě statutárního města České Budějovice. Tabulky s modelovým rozsahem prací tvoří přílohu tohoto zadání včetně vysvětlivek pojmů. Jednotkové ceny za požadovaný druh prací budou zahrnovat veškeré náklady vyplývající ze zadání a pro úplné provedení díla nutné (ekologická likvidace vzniklých odpadů v rámci zakázky, doprava a veškeré náklady spojené s realizací zakázky, případná úprava pozemků poškozených zakázkou). K zajištění operativnosti je požadováno zahájení prací především na odstranění a likvidaci havárií do dvou hodin v pracovní době a do čtyř hodin od nahlášení mimo pracovní dobu (sobota, neděle, svátek). Jedná se o případy, při nichž může dojít k ohrožení zdraví či života, nebo které mohou způsobit poškození majetku. Nahlášení těchto havárií či jiných potřeb rychlé úpravy dřevin provádí objednatel nebo příslušná bezpečnostní složka. Mimo havarijních zásahů budou práce prováděny dle požadavků objednatele na základě dílčí objednávky doplněné o fotodokumentaci. U jednoduchých úprav dřevin je požadována realizace do 10. pracovních dnů od data zadání prací. Provedené práce budou fyzicky nebo elektronicky a protokolárně předány, přičemž protokoly budou tvořit přílohy faktur. Faktury za provedené práce odsouhlasené objednatelem budou vystavovány po předání prací, splatnost vydaného daňového dokladu – faktury bude 30 dnů od doručení zadavateli. Zadavatel si vyhrazuje právo odebrat menší množství či překročit množství uvedené v Nabídkovém listu prací (modelové zadání). Jednotkové ceny uvedené účastníkem zadávacího řízení v Nabídkovém listu prací (modelové zadání) jsou cenami závaznými, nejvýše přípustnými a nepřekročitelnými, garantovanými po celou dobu trvání rámcové dohody. Předmět plnění veřejné zakázky zadávané na základě rámcové dohody je dále vymezen závazným vzorem návrhu rámcové dohody, dále jen („návrh rámcové dohody“) včetně příloh, který tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 37372-2022
Interne Kennung: 22156
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen, 77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
5. Los
Los: LOT-0001