See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa leków i materiałów medycznych dla Instytutu Medycyny Weterynaryjnej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków i materiałów medycznych dla Instytutu Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Inne informacje dotyczące przedmiotu zamówienia: Szczegółowy opis zamówienia zawierający określenie rodzaju i szacowane ilości realizowanych świadczeń stanowi załącznik nr 1 do wzoru umowy stanowiącej załącznik nr 5 do niniejszej SWZ – Opis przedmiotu zamówienia wraz z kalkulacją ceny ofertowej. Zamawiający w opisie przedmiotów zamówienia użył nazw własnych producentów niektórych artykułów ze względu na brak możliwości ich opisu w inny jednoznaczny sposób. Leki i materiały medyczne wymagane przez Zamawiającego muszą być: dobrze tolerowane przez zwierzęta, mieć jak najmniejszą liczbę skutków ubocznych, występować pod jedną postacią. Ponadto wskazane produkty są rekomendowane przez lekarzy weterynarii. Nazwy własne oraz producenci zostali podani ze względu na przejrzystość zapisu i mają charakter poglądowy. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań „równoważnych”. Za rozwiązania „równoważne” uznane zostanie rozwiązanie którego zaoferowane parametry będą nie gorsze (nie niższe) niż parametry rozwiązania opisanego w SWZ (minimalne), a zastosowanie ich gwarantować będzie osiągnięcie efektów końcowych zgodnie z założonymi w warunkach SWZ i ogłoszeniu. Przez równoważny Zamawiający w szczególności lek, który zawiera dokładnie te same substancje czynne i w takiej samej ilości przypadające na jedną jednostkę miary. Każdy Wykonawca składający ofertę równoważną, zgodnie z postanowieniami ustawy Pzp, jest obowiązany wykazać w treści przedkładanej przez siebie oferty, że oferowany przez niego przedmiot zamówienia spełnia wymagania określone w SWZ, bądź też przewiduje rozwiązania lepsze niż opisywane. W takim przypadku w celu oceny równoważności, wykonawca zobowiązany jest dołączyć do oferty jego szczegółowe opisy pozwalające na ocenę zgodności oferowanego leku/materiału medycznego z wymaganiami SWZ. W szczególności wymaga się od wykonawcy podania nazwy producenta, nazwy produktu oraz opisu jego właściwości w szczególności substancje czynne i ich ilości przypadające na jedną jednostkę miary (prospekty, katalogi, foldery itp.) Wskazane w SWZ nazwy własne, typy, symbole itp. mają jedynie charakter poglądowy.
Interne Kennung: Sukcesywna dostawa leków i materiałów medycznych
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel, 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywna dostawa leków i materiałów medycznych dla Instytutu Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - OPZ dla części nr 1. Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Instytut Medycyny Weterynaryjnej, ul. Nowoursynowska 159, 02-776 Warszawa. Według załącznika 2 do wzoru umowy – Odbiorcy lista jednostek.
Interne Kennung: Część I Zadanie 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część I Zadanie 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część I Zadanie 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część I Zadanie 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część I Zadanie 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Część I Zadanie 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Część I Zadanie 7
Los: LOT-0008
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - OPZ dla części nr 2 Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Instytut Medycyny Weterynaryjnej, ul. Nowoursynowska 159, 02-776 Warszawa. Według załącznika 2 do wzoru umowy – Odbiorcy lista jednostek.
Interne Kennung: Część II Zadanie 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Część II Zadanie 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Część II Zadanie 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Część II Zadanie 11
Los: LOT-0012
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ - OPZ dla części nr 3. Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Instytut Medycyny Weterynaryjnej, ul. Nowoursynowska 159, 02-776 Warszawa. Według załącznika 2 do wzoru umowy – Odbiorcy lista jednostek.
Interne Kennung: Część III Zadanie 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Część III Zadanie 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: Część III Zadanie 14