See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na pořizování produktů Citrix
Beschreibung: Předmětem této Rámcové dohody je úprava vzájemných práv a povinností Smluvních stran při poskytování nových licencí a produktů společnosti Citrix, poskytování nových licencí společnosti Citrix formou pronájmu a poskytování podpory k licencím a produktům společnosti Citrix a souvisejících služeb - předprodejního poradenství pro Centrálního zadavatele a Pověřující zadavatele blíže specifikovaného v odst. 2.1 této Rámcové dohody, a to na základě dílčích prováděcích smluv uzavřených mezi konkrétním Dodavatelem a Objednatelem postupem vymezeným v ZZVZ a této Rámcové dohodě.
Vorherige Bekanntmachung: 39524-2021
Interne Kennung: MV-88403/VZ-2021
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48510000 Kommunikationssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: MZV
Beschreibung: Předmětem plnění RD je: úprava vzájemných práv a povinností Smluvních stran při poskytování nových licencí a produktů společnosti Citrix, poskytování nových licencí společnosti Citrix formou pronájmu a poskytování podpory k licencím a produktům společnosti Citrix a souvisejících služeb - předprodejního poradenství pro Centrálního zadavatele a Pověřující zadavatele blíže specifikovaného v odst. 2.1 této Rámcové dohody, a to na základě dílčích prováděcích smluv uzavřených mezi konkrétním Dodavatelem a Objednatelem postupem vymezeným v ZZVZ a této Rámcové dohodě.
Interne Kennung: MV-129352/OKT_2025
Los: LOT-0003
Titel: SVS
Interne Kennung: MV-128366/OKT-2025
Los: LOT-0002
Titel: ČVUT
Interne Kennung: MV-106299/OKT-2025
Los: LOT-0001
Titel: MO, MMR, GŘ HZS
Interne Kennung: MV-67095/OKT-2025, MV-680341/OKT-2025, MV-116297/OKT-2025