2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja aparatu RTG
Beschreibung: Modernizacja aparatu RTG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania zamawiającego są zawarte w formularzu „Zestawienie wymaganych parametrów technicznych i użytkowych” - zał. nr 1 do SWZ oraz zał. nr 2 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111000 Röntgengeräte
5. Los
Los: LOT-0001