6973-2026 - Auftragsänderung
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – D52 5204 Pohořelice - VN Nové Mlýny - VD - ZDS/TP/AD (bez BIM)
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelD52 5204 Pohořelice - VN Nové Mlýny - VD - ZDS/TP/AD (bez BIM)
BeschreibungZpracování a projednání projektové dokumentace VD-ZDS (PDPS, soupisy prací, kontrolní rozpočty, technické specifikace vč. ZTKP) včetně technické pomoci a zajištění výkonu Autorského dozoru (bez BIM) v průběhu realizace stavby „D52 5204 Pohořelice - VN Nové Mlýny“ v rozsahu: - Zpracování VD-ZDS - Technická pomoc Objednateli - Autorský dozor během realizace stavby
Interne Kennung03PT-006162
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001