See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych Zamówienie składa się z 66 części, z których każda stanowi oddzielny przedmiot zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 729453-2025
Interne Kennung: DZP.281.83A.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0056
Titel: Część 54 – Butelki, nakrętki, pojemniki
Beschreibung: Część 54 – Butelki, nakrętki, pojemniki - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,54 do SWZ
Interne Kennung: 54
Optionen:
Beschreibung der Optionen: pkt III SWZ 4. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. Prawo opcji polega na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia, przy zastosowaniu stałych cen jednostkowych określonych w formularzu asortymentowo-cenowym. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na daną pozycję asortymentową. 6. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez pisemne powiadomienie Wykonawcy przez Zamawiającego. 7. Zamawiający może skorzystać z dowolnej liczby opcji, przy czym łączna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 50% maksymalnej wartości umowy brutto, określonej w § 3 ust. 1 niniejszej umowy. 8. Ilość dodatkowego zamówienia w ramach prawa opcji dla poszczególnych pozycji asortymentowych nie może przekroczyć 50% ilości danej pozycji asortymentowej określonej w formularzu asortymentowo - cenowym w zamówieniu podstawowym. 9. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. 10. Do dostaw realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące terminów realizacji, reklamacji oraz okresu przydatności do użycia.
Los: LOT-0057
Titel: Część 55 – Płyn kontrolny
Beschreibung: Część 55 – Płyn kontrolny - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,55 do SWZ
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0058
Titel: Część 56 – Sprzęt do aparatury firmy Draeger
Beschreibung: Część 56 – Sprzęt do aparatury firmy Draeger - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,56 do SWZ
Interne Kennung: 56
Los: LOT-0059
Titel: Część 57 – Łącznik wysokociśnieniowy
Beschreibung: Część 57 – Łącznik wysokociśnieniowy - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,57 do SWZ
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0060
Titel: Część 58 – Cawnik Foleya, łyżka światłowodowa
Beschreibung: Część 58 – Cawnik Foleya, łyżka światłowodowa - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,58 do SWZ
Interne Kennung: 58
Los: LOT-0061
Titel: Część 59 – Kołdra grzewcza
Beschreibung: Część 59 – Kołdra grzewcza - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,59 do SWZ
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0062
Titel: Część 60 – Materiał wiskoelastyczny 1,4%
Beschreibung: Część 60 – Materiał wiskoelastyczny 1,4% - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,60 do SWZ
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0063
Titel: Część 61 – Wyroby okulistyczne III
Beschreibung: Część 61 – Wyroby okulistyczne III - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,61 do SWZ
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0064
Titel: Część 62 – Dreny
Beschreibung: Część 62 – Dreny - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,62 do SWZ
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0065
Titel: Część 63 – Sprzęt różny IX
Beschreibung: Część 63 – Sprzęt różny IX - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,63 do SWZ
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0066
Titel: Część 64 – Sprzęt różny X
Beschreibung: Część 64 – Sprzęt różny X - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,64 do SWZ
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0067
Titel: Część 65 – Sprzęt różny XI
Beschreibung: Część 65 – Sprzęt różny XI - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,65 do SWZ
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0068
Titel: Część 66 – Worek na mocz
Beschreibung: Część 66 – Worek na mocz - wyszczególnienie ilościowe oraz wymagane parametry jakościowe określono w załączniku 4,66 do SWZ
Interne Kennung: 66