697375-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i domków letniskowych z terenu miasta i gminy Ślesin
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i domków letniskowych z terenu miasta i gminy Ślesin
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług komunalnych, polegających na odbiorze, transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, z terenu miasta i gminy Ślesin w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa oraz wyposażenie nieruchomości w wymagane przez Zamawiającego ilości i rodzaje worków. W okresie obowiązywania umowy odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych szacuje się w następujących ilościach: - Szkło 150107 - 350,00 t - Zużyte opony 160103 - 55,00 t - Odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów 17 01 01 - 120,00 t - Gruz ceglany 17 01 02 - 10,00 t - Odpady innych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia 17 01 03 - 10,00 t - Zmieszane odpady z betonu, gruzu ceglanego, odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 09 17 01 07 - 150,00 t - Usunięte tynki, tapety, okleiny itp. 17 01 80 - 5,00 t - Inne niewymienione odpady 17 01 82 - 10,00 t - Drewno 17 02 01- 5,00 t - Szkło 17 02 02 - 5,00 t - Tworzywa sztuczne 17 02 03 - 5,00 t - Odpadowa papa 17 03 80 - 5,00 t - Gleba i ziemia w tym kamienie, inne niż wymienione w 17 05 03 17 05 04 - 10,00 t - Materiały izolacyjne inne niż wymienione w 17 06 01 i 17 06 03 17 06 04 - 100,00 t - Materiały konstrukcyjne zawierające gips inne niż wymienione w 17 08 01 17 08 02 - 100,00 t - Odzież 20 01 10 - 20,00 t - Tekstylia 20 01 11 - 20,00 t - Papier i tektura 20 01 01 - 80,00 t - Zużyte urządzenia elektryczne 20 01 35, 20 01 36 - 20,00 t - Tworzywa sztuczne 20 01 39 - 300,00 t - Odpady ulegające biodegradacji 20 02 01 - 1500,00 t - Odpady wielkogabarytowe 20 03 07 - 200,00 t - Niesegregowane odpady komunalne 20 03 01 - 2400,00 t - Odpady komunalne niewymienione w innych podgrupach 20 03 99 - 1000,00 t - Przeterminowane leki - 0,20 t - Chemikalia - 10,00 t - Zużyte Baterie i akumulatory - 1,00 t 2. Przedmiot zamówienia obejmuje ponadto prowadzenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych PSZOK, znajdującego się na terenie Gminy Ślesin w m. Lubomyśle. Teren pod PSZOK stanowi własność Gminy Ślesin i zostanie udostępniony wybranemu Wykonawcy na czas realizacji umowy. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa załącznik nr 1 do SWZ. 4. Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 10 do SWZ. 5. Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
Interne KennungBZP.271.2.PN.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001