See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa produktów leczniczych i środków farmaceutycznych dla SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i środków farmaceutycznych dla SP ZOZ w Międzyrzecu Podlaskim, do Magazynu Apteki Szpitalnej / Zakładowej, szczegółowo opisanych w zakresie i w ilościach wskazanych w formularzu asortymentowo cenowym dla każdego z pakietów. (załącznik nr 2 do SWZ, odpowiednio do pakietu)
Interne Kennung: 30/2025/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33692000 Arzneimittellösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i środków farmaceutycznych, szczegółowo opisanych w zakresie i w ilościach wskazanych w formularzu asortymentowo cenowym dla danego pakietu.
Interne Kennung: 30/2025/PN-1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: 30/2025/PN-2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: 30/2025/PN-3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: 30/2025/PN-4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: 30/2025/PN-5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Interne Kennung: 30/2025/PN-6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Interne Kennung: 30/2025/PN-7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Interne Kennung: 30/2025/PN-8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Interne Kennung: 30/2025/PN-9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Interne Kennung: 30/2025/PN-10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Interne Kennung: 30/2025/PN-11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Interne Kennung: 30/2025/PN-12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Interne Kennung: 30/2025/PN-13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Interne Kennung: 30/2025/PN-14