See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Webservice Basisregistratie Personen
Beschreibung: Het leveren van gegevens uit de basisregistratie personen door een partij die RViG geautoriseerd is voor systematische verstrekking van gegevens uit de BRP en dit op een wijze die aansluit op de bestaande UWV ICT systemen € 200.000,00 per jaar
Interne Kennung: ERI.2025.0687
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72500000 Datenverarbeitungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Webservice BRP
Beschreibung: Leveren gegevens uit BRP
Interne Kennung: 1