See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování administrativních služeb
Beschreibung: Poskytování administrativních služeb směřujících: a) k zajišťování tuzemských i zahraničních cestovních, ubytovacích a dalších služeb pro zaměstnance Zadavatele, zejména: k zajištění letecké, autobusové, vlakové či jiné přepravy osob, k zajištění ubytování, zajištění nájmu osobních automobilů, k vyřízení potřebných víz, součástí této činnosti je poskytování konzultačního servisu se zaměřením na stanovení plánu cesty a stanovení rozpočtu cesty; b) k zajišťování účasti zaměstnanců Zadavatele na vybraných tuzemských i zahraničních vzdělávacích akcích, tzn. zajišťování především účasti na školení (dovednostních, znalostních), rekvalifikacích a konferencích (včetně zajištění občerstvení); c) k provádění dalších případných s tím souvisejících činností.
Vorherige Bekanntmachung: 37055-2024
Interne Kennung: N006/21/V00023850
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75100000 Dienstleistungen der Verwaltung
5. Los
Los: LOT-0001