697494-2025 - Wettbewerb
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w 2025 roku na kwotę 4000000,00 zł
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w 2025 roku na kwotę 4000000,00 zł
BeschreibungUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 4.000.000,00 zł na: - pokrycie deficytu w wysokości 3 550 000,00 zł, który służyć będzie sfinansowaniu inwestycji zaplanowanych w załączniku Nr 4 do Uchwały Nr XII/69/24 Rady Miejskiej Radzynia Chełmińskiego z dnia 31 grudnia 2024 r. w sprawie uchwalenia budżetu gminy Radzyń Chełmiński na 2025 r.; - spłatę rat kredytów i pożyczek zaciągniętych w latach ubiegłych w wysokości 450 000,00 zł.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w 2025 roku na kwotę 4 000 000,00 zł.
BeschreibungUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w wysokości 4.000.000,00 zł na: - pokrycie deficytu w wysokości 3 550 000,00 zł, który służyć będzie sfinansowaniu inwestycji zaplanowanych w załączniku Nr 4 do Uchwały Nr XII/69/24 Rady Miejskiej Radzynia Chełmińskiego z dnia 31 grudnia 2024 r. w sprawie uchwalenia budżetu gminy Radzyn Chełmiński na 2025