2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud
Beschreibung: Schoonmaakonnderhoud Zie de perceelverdeling
Interne Kennung: EA/ITX/2025/Kopwerk/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Texel
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud Schoonmaakonderhoud van 6 locatie. Omvang: ongeveer 13.980 m² vloeroppervlakte Omschrijving: bureaukamers, kleuterlokalen, leslokalen, sanitaire ruimten, verkeersruimte
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: West-Friesland
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud Schoonmaakonderhoud van 8 locatie. Omvang: ongeveer 7.810 m² vloeroppervlakte Omschrijving: bureaukamers, kleuterlokalen, leslokalen, sanitaire ruimten, verkeersruimte
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Den Helder en regio Hollandse Kroon
Beschreibung: Schoonmaakonderhoud Schoonmaakonderhoud van 9 locatie. Omvang: ongeveer 10.600 m² vloeroppervlakte Omschrijving: bureaukamers, kleuterlokalen, leslokalen, sanitaire ruimten, verkeersruimte
Interne Kennung: 3