See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kruidenierswaren en voedingsmiddelen
Beschreibung: De scope van de opdracht betreft: • Levering van een kernassortiment aan kruidenierwaren ten behoeve van COA-locaties; • Disposables, zoals servetten en roerstaafjes; • De Levering van een ruim, flexibel, duurzaam en seizoensgebonden assortiment waaruit gekozen kan worden wanneer speciale aangelegenheden (Pasen, Sinterklaas, Kerst) of evenementen daarom vragen; • De Levering van een assortiment voedingsmiddelen (maaltijdcomponenten en verse artikelen) aan AMV-Locaties van het COA.Deze voedingsmiddelen worden regelmatig als activiteit (boodschappen doen) lokaal gekocht, maar kunnen ook door Locaties onder deze Raamovereenkomst worden besteld; • In uitzonderlijke gevallen valt ook het leveren van diepvriesmaaltijden aan nader aan te wijzen locaties van Opdrachtgever ook onder de scope van de Opdracht. Op basis van de voornoemde historische data gaat het COA uit een gemiddelde jaarlijkse uitgave van € 2.500.000,- exclusief btw. Op basis van de looptijd van de Raamovereenkomst raamt het COA de waarde van de Opdracht op: €10.000.000 exclusief btw.
Interne Kennung: CDR-998755
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Bij de aanbesteding zal de openbare procedure toegepast worden om het marktwerking te bewerkstelligen. Er is geen sprake van een complexe opdracht of vertrouwelijke informatie en er wordt geen extreem aantal inschrijvingen verwacht.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De scope van de opdracht betreft: • Levering van een kernassortiment aan kruidenierwaren ten behoeve van COA-locaties; • Disposables, zoals servetten en roerstaafjes; • De Levering van een ruim, flexibel, duurzaam en seizoensgebonden assortiment waaruit gekozen kan worden wanneer speciale aangelegenheden (Pasen, Sinterklaas, Kerst) of evenementen daarom vragen; • De Levering van een assortiment voedingsmiddelen (maaltijdcomponenten en verse artikelen) aan AMV-Locaties van het COA.Deze voedingsmiddelen worden regelmatig als activiteit (boodschappen doen) lokaal gekocht, maar kunnen ook door Locaties onder deze Raamovereenkomst worden besteld; • In uitzonderlijke gevallen valt ook het leveren van diepvriesmaaltijden aan nader aan te wijzen locaties van Opdrachtgever ook onder de scope van de Opdracht. Buiten de scope vallen: • Catering; Opdrachtgever heeft een Raamovereenkomst die voorziet in het leveren van maaltijden op Locaties waar niet gekookt kan worden. Ook voorziet het in de levering van een beperkt assortiment versproducten. Deze producten dienen als supplement op de door de cateraar te leveren maaltijden. Dat uit zich bijvoorbeeld in het bestellen van extra fruit voor bij een maaltijd; • Diepvriesmaaltijden die vallen onder de Raamovereenkomst catering; • Wit- of bruingoed bestellingen (is buiten contractafspraken bij voorgaande leverancier afgenomen); • Verbruiksartikelen voor een koffiemachine met een full-service contract.
Interne Kennung: 1
697633-2025 - Resultaat
Nederland – Diverse voedingsmiddelen – Kruidenierswaren en voedingsmiddelen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: CDR-998755
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
Aanvullende classificatie (cpv): 15890000 Diverse voedingsmiddelen en droge waren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De scope van de opdracht betreft: • Levering van een kernassortiment aan kruidenierwaren ten behoeve van COA-locaties; • Disposables, zoals servetten en roerstaafjes; • De Levering van een ruim, flexibel, duurzaam en seizoensgebonden assortiment waaruit gekozen kan worden wanneer speciale aangelegenheden (Pasen, Sinterklaas, Kerst) of evenementen daarom vragen; • De Levering van een assortiment voedingsmiddelen (maaltijdcomponenten en verse artikelen) aan AMV-Locaties van het COA.Deze voedingsmiddelen worden regelmatig als activiteit (boodschappen doen) lokaal gekocht, maar kunnen ook door Locaties onder deze Raamovereenkomst worden besteld; • In uitzonderlijke gevallen valt ook het leveren van diepvriesmaaltijden aan nader aan te wijzen locaties van Opdrachtgever ook onder de scope van de Opdracht.   Buiten de scope vallen: • Catering; Opdrachtgever heeft een Raamovereenkomst die voorziet in het leveren van maaltijden op Locaties waar niet gekookt kan worden. Ook voorziet het in de levering van een beperkt assortiment versproducten. Deze producten dienen als supplement op de door de cateraar te leveren maaltijden. Dat uit zich bijvoorbeeld in het bestellen van extra fruit voor bij een maaltijd; • Diepvriesmaaltijden die vallen onder de Raamovereenkomst catering; • Wit- of bruingoed bestellingen (is buiten contractafspraken bij voorgaande leverancier afgenomen); • Verbruiksartikelen voor een koffiemachine met een full-service contract.
Interne identificatiecode: 1