See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego, urządzeń peryferyjnych oraz oprogramowania dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy obejmująca: 1) Zadanie nr 1 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny w ilości 150 sztuk, 2) Zadanie nr 2 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny w ilości 200 sztuk, 3) Zadanie nr 3 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny w ilości 150 sztuk, 4) Zadanie nr 4 - Dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy w ilości 150 sztuk, 5) Zadanie nr 5 - Dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy w ilości 200 sztuk, 6) Zadanie nr 6 - Dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy w ilości 150 sztuk, 7) Zadanie nr 7 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 75 sztuk, 8) Zadanie nr 8 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 40 sztuk, 9) Zadanie nr 9 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 115 sztuk, 10) Zadanie nr 10 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 20 sztuk (zam. podstawowe) i 20 sztuk (zam. z prawa opcji), 11) Zadanie nr 11 - Dostawa oprogramowania biurowego w ilości 1310 licencji (zam. podstawowe) i 1310 licencji (zam. z prawa opcji), 12) Zadanie nr 12 - Dostawa sprzętu peryferyjnego (urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor) w ilości 120 sztuk (zam. podstawowe) i 60 sztuk (zam. z prawa opcji), 13) Zadanie nr 13 - Dostawa oprogramowania do sieciowego systemu operacyjnego w ilości 3200 licencji, 14) Zadanie nr 14 - Dostawa nadmiarowych macierzy niezależnych dysków (NAS) w ilości 2 sztuki (zam. podstawowe) i 2 sztuki (zam. z prawa opcji).
Interne Kennung: WZPiFP-121-25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przedmiotem zakupu jest sprzęt łączności i informatyki niezbędny do realizacji zadań służbowych, o zakup którego KWP w Bydgoszczy wnioskowała do KGP w styczniu bieżącego roku, jednak zakupy te w większości nie zostały zrealizowane. Skrócenie terminu składania ofert w przetargu prowadzonego w ramach procedury unijnej, dotyczącego zakupu ww. sprzętu informatycznego uzasadnione jest koniecznością zaksięgowania wydatku do końca roku budżetowego 2025. Prawidłowego wydatkowania nowo przekazanych środków nie będzie można zrealizować przy zachowaniu standardowego terminu zakładanego w unijnej procedurze przetargowej. Tak krótki termin na realizację wynika z pisma, jakie KWP w Bydgoszczy otrzymało z BŁiI Komendy Głównej Policji w dniu 07.10.2025 r. informującego o możliwości pozyskania nowych środków z Programu Modernizacji Policji na rok 2025 i konieczności ich wydatkowania zgodnie z kończącym się rokiem budżetowym. Wcześniej środki te nie były w dyspozycji KWP w Bydgoszczy. Przy zachowaniu standardowego terminu oraz dodatkowego czasu niezbędnego na analizę ofert, wybór wykonawcy, podpisanie umowy i realizację dostaw, nie ma realnej możliwości sfinalizowania procesu zakupu i zaksięgowania wydatku do końca 2025 roku – szczególnie mając na względzie sezonowe obciążenie rynków informatycznych oraz opóźnienia związane z dostawami kluczowych komponentów. Zakup sprzętu informatycznego w ramach Programu Modernizacji Policji na lata 2022-2025 został określony w ustawie z dnia 17 grudnia 2021r. W programie tym jasno wskazano, że ostatnim rokiem wydatkowania środków jest rok 2025r.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30231300 Bildschirme, 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket, 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket, 30232000 Peripheriegeräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 1 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 1 jest dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny w ilości 150 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt
Interne Kennung: WZPiFP-121-25 Zadanie nr 1 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny
Menge: 150 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 2 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 2 jest dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny w ilości 200 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt
Interne Kennung: WZPiFP-121-25 Zadanie nr 2 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny
Menge: 200 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 3 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 3 jest dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny w ilości 150 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt
Interne Kennung: WZPiFP-121-25 Zadanie nr 3 - Dostawa sprzętu komputerowego typu komputer stacjonarny
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 4 - Dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 4 jest dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy w ilości 150 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt
Interne Kennung: WZPiFP-121-25 Zadanie nr 4 - Dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 5 - Dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 5 jest dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy w ilości 200 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt
Interne Kennung: WZPiFP-121-25 Zadanie nr 5 - Dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 6 - Dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 6 jest dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy w ilości 150 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt
Interne Kennung: WZPiFP-121-25 Zadanie nr 6 - Dostawa sprzętu komputerowego typu monitor komputerowy
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 7 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 7 jest dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 75 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt
Interne Kennung: WZPiFP-121-25 Zadanie nr 7 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Menge: 75 Stück
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 8 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 8 jest dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 40 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt
Interne Kennung: WZPiFP-121-25 Zadanie nr 8 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop
Menge: 40 Stück
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 9 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 9 jest dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 115 sztuk. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt
Interne Kennung: WZPiFP-121-25 Zadanie nr 9 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop
Menge: 115 Stück
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 10 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 10 jest dostawa sprzętu komputerowego typu laptop w ilości 20 sztuk (zam. podstawowe) i 20 sztuk (zam. z prawa opcji). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt
Interne Kennung: WZPiFP-121-25 Zadanie nr 10 - Dostawa sprzętu komputerowego typu laptop
Menge: 20 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienia podstawowe: 20 sztuk, Zamówienia z prawem opcji: 20 sztuk. Szczegółowe informacje w zakresie sposobu realizacji prawa opcji określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 11 - Dostawa oprogramowania biurowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 11 jest dostawa oprogramowania biurowego w ilości 1310 licencji (zam. podstawowe) i 1310 licencji (zam. z prawa opcji). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt
Interne Kennung: WZPiFP-121-25 Zadanie nr 11 - Dostawa oprogramowania biurowego
Haupteinstufung (cpv): 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket
Menge: 1 310 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamówienia podstawowe: 1310 licencji, Zamówienia z prawem opcji: 1310 licencji. Szczegółowe informacje w zakresie sposobu realizacji prawa opcji określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 12 - Dostawa sprzętu peryferyjnego (urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 12 jest dostawa sprzętu peryferyjnego (urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor) w ilości 120 sztuk (zam. podstawowe) i 60 sztuk (zam. z prawa opcji). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt
Interne Kennung: WZPiFP-121-25 Zadanie nr 12 - Dostawa sprzętu peryferyjnego (urządzenie wielofunkcyjne A3 kolor)
Haupteinstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte
Menge: 120 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamówienia podstawowe: 120 sztuk, Zamówienia z prawem opcji: 60 sztuk. Szczegółowe informacje w zakresie sposobu realizacji prawa opcji określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy.
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 13 - Dostawa oprogramowania do sieciowego systemu operacyjnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 13 jest dostawa oprogramowania do sieciowego systemu operacyjnego w ilości 3200 licencji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt
Interne Kennung: WZPiFP-121-25 Zadanie nr 13 - Dostawa oprogramowania do sieciowego systemu operacyjnego
Haupteinstufung (cpv): 48214000 Netzbetriebssystemsoftwarepaket
Menge: 3 200 Stück
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 14 - Dostawa nadmiarowych macierzy niezależnych dysków (NAS)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 14 jest dostawa nadmiarowych macierzy niezależnych dysków (NAS) w ilości 2 sztuki (zam. podstawowe) i 2 sztuki (zam. z prawa opcji). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowany sprzęt
Interne Kennung: WZPiFP-121-25 Zadanie nr 14 - Dostawa nadmiarowych macierzy niezależnych dysków (NAS)
Haupteinstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten)
Menge: 2 Stück
Beschreibung der Optionen: Zamówienia podstawowe: 2 sztuki, Zamówienia z prawem opcji: 2 sztuki. Szczegółowe informacje w zakresie sposobu realizacji prawa opcji określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy.