See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa profesjonalnych środków chemicznych, materiałów eksploatacyjnych do utrzymania czystości, wyrobów foliowych i myjek dla pacjentów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa profesjonalnej chemii do utrzymania czystości, do konserwacji wszelkich powierzchni i do systemów dozujących oraz materiałów eksploatacyjnych do utrzymania czystości, worków jednorazowych na odpady, pokrowców foliowych na łóżka szpitalne i myjek jednorazowych do mycia pacjentów, z podziałem na 18 grup, która została szczegółowo opisana w załączonych formularzach cenowych, stanowiących załącznik nr 3 oraz wymaganiach stanowiących załącznik nr 9 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia
Interne Kennung: 317/P/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44174000 Folien, 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung, 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art, 39512300 Matratzenschoner, 42972000 Teile für Reinigungsmaschinen, 39713431 Zubehör für Staubsauger, 33700000 Körperpflegeprodukte, 30199410 Selbstklebendes Papier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1 – Profesjonalne preparaty chemiczne do gruntowego czyszczenia i konserwacji posadzek
Beschreibung: Zgodnie z SWZ i formularzem cenowym
Interne Kennung: Grupa 1
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2 - Specjalistyczne środki chemiczne do codziennego utrzymania czystości
Interne Kennung: Grupa 2
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3 – Profesjonalny proszek do prania i dezynfekcji do zastosowania w pralnicach przemysłowych
Interne Kennung: Grupa 3
Los: LOT-0004
Titel: Grupa 4 – Materiały eksploatacyjne do urządzeń mechanicznych utrzymania czystości
Interne Kennung: Grupa 4
Haupteinstufung (cpv): 39713431 Zubehör für Staubsauger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42972000 Teile für Reinigungsmaschinen
Los: LOT-0005
Titel: Grupa 5 – Środki czystości BHP dla pracowników
Interne Kennung: Grupa 5
Los: LOT-0006
Titel: Grupa 6 – Asortyment chemiczny uzupełniający
Interne Kennung: Grupa 6
Los: LOT-0007
Titel: Grupa 7 – Produkty gospodarcze do utrzymania czystości
Interne Kennung: Grupa 7
Haupteinstufung (cpv): 39224000 Besen, Bürsten und sonstige Artikel verschiedener Art
Los: LOT-0008
Titel: Grupa 8 – Pakiet ściereczek do utrzymania czystości
Interne Kennung: Grupa 8
Los: LOT-0009
Titel: Grupa 9 – Akcesoria uzupełniające do profesjonalnego ręcznego systemu sprzątającego
Interne Kennung: Grupa 9
Los: LOT-0010
Titel: Grupa 10 – Pokrowce foliowe na łóżka szpitalne
Interne Kennung: Grupa 10
Haupteinstufung (cpv): 39512300 Matratzenschoner
Los: LOT-0011
Titel: Grupa 11 – Worki jednorazowego użytku na odpady medyczne z nadrukiem, wykonane z folii polietylenowej LDPE
Interne Kennung: Grupa 11
Haupteinstufung (cpv): 44174000 Folien
Los: LOT-0012
Titel: Grupa 12 – Worki jednorazowego użytku na odpady niemedyczne, wykonane z folii polietylenowej LDPE
Interne Kennung: Grupa 12
Los: LOT-0013
Titel: Grupa 13 – Worki bezbarwne, jednorazowego użytku, do zastosowania w procesach medycznych i niemedycznych, wykonane z folii polietylenowej – z oryginału LDPE
Interne Kennung: Grupa 13
Los: LOT-0014
Titel: Grupa 14 – Odkamieniacz do myjni dezynfekcyjnej Getinge w Stacji łóżek
Interne Kennung: Grupa 14
Los: LOT-0015
Titel: Grupa 15 – Pady do urządzeń mechanicznych utrzymania czystości
Interne Kennung: Grupa 15
Haupteinstufung (cpv): 42972000 Teile für Reinigungsmaschinen
Los: LOT-0016
Titel: Grupa 16 – Worki foliowe do wymiocin, jednorazowego użytku, szczelnie zamykane
Interne Kennung: Grupa 16
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Los: LOT-0017
Titel: Grupa 17 – Maty podłogowe, klejące, zrywane
Interne Kennung: Grupa 17
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30199410 Selbstklebendes Papier
Los: LOT-0018
Titel: Grupa 18 – Myjki jednorazowe do mycia pacjentów
Interne Kennung: Grupa 18
Haupteinstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte