See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków i środków dezynfekcyjnych dla Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku-Kamiennej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków i środków dezynfekcyjnych na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej
Vorherige Bekanntmachung: 602815-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
5. Los
Los: LOT-0051
Titel: Część 51 Pakiet 51
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa leków i środków dezynfekcyjnych na potrzeby Zespołu Opieki Zdrowotnej w Skarżysku – Kamiennej. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z określeniem asortymentu, ilości oraz wymagań jakościowych wchodzących w zakres przedmiotu poszczególnych pakietów zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ.
Los: LOT-0052
Titel: Część 52 Pakiet 52
Los: LOT-0053
Titel: Część 53 Pakiet 53
Los: LOT-0055
Titel: Część 55 Pakiet 55
Los: LOT-0056
Titel: Część 56 Pakiet 56
Los: LOT-0057
Titel: Część 57 Pakiet 57
Los: LOT-0058
Titel: Część 58 Pakiet 58
Los: LOT-0059
Titel: Część 59 Pakiet 59
Los: LOT-0060
Titel: Część 60 Pakiet 60
Los: LOT-0062
Titel: Część 62 Pakiet 62
Los: LOT-0064
Titel: Część 64 Pakiet 64
Los: LOT-0065
Titel: Część 65 Pakiet 65
Los: LOT-0066
Titel: Część 66 Pakiet 66
Los: LOT-0068
Titel: Część 68 Pakiet 68
Los: LOT-0070
Titel: Część 70 Pakiet 70