See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 39/8/2025 Dostawa produktów leczniczych i opatrunków na potrzeby SPSK im. Prof. Witolda Orłowskiego CMPK.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa produktów leczniczych i opatrunków na potrzeby SPSK im. Prof. Witolda Orłowskiego CMKP. Opis: szczegółowe zestawienie asortymentu znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ – formularzu asortymentowo-cenowym podzielonym na 22 pakietów: Pakiet nr 1 – Preparaty do żywienia dojelitowego i pozajelitowego, CPV 33692200-9, 33692510-5, Pakiet nr 2 – Roztwory Galenowe, CPV 33692600-3, Pakiet nr 3 – Szczepionka dopęcherzowa BCG, CPV 33651600-4, Pakiet nr 4 – Roztwór soli fizjologiczne typu BSS, CPV 33692000-7, Pakiet nr 5 – Ampułki, CPV 33600000-6, Pakiet nr 6 – Glicyna, CPV 33140000-3, Pakiet nr 7 – Narkotyki, CPV 33600000-6, Pakiet nr 8 – Kontrasty, CPV 33600000-6, Pakiet nr 9 – Toksyna Botulinowa A, CPV 33600000-6, Pakiet nr 10 – Sevofluran, CPV 33600000-6, Pakiet nr 11 – Hialuroniany, CPV 33600000-6, Pakiet nr 12 – Ofatumumab, CPV 33600000-6, Pakiet nr 13 – Brolucizumab, CPV 33600000-6, Pakiet nr 14 – Antybiotyki, CPV 33600000-6, Pakiet nr 15 – Interferon beta, CPV 33600000-6, Pakiet nr 16 – Aflibercept 40mg, CPV 33600000-6, Pakiet nr 17 – Aflibercept 114,3mg, CPV 33600000-6, Pakiet nr 18 – Opatrunki jałowe, CPV 33141110-4, Pakiet nr 19 – Opatrunki ze srebrem, CPV 33141110-4, Pakiet nr 20 – System do podciśnieniowego leczenia ran, CPV 33141110-4, Pakiet nr 21 – Opatrunki, CPV 33141110-4, Pakiet nr 22 – Opatrunki z parafiną, CPV 33141110-4. 2. Zgodnie z Rozdziałem 7 SWZ Wykaz oświadczeń lub dokumentów potwierdzających spełnienie warunków udziału w postępowaniu, składanych przez Wykonawców zgodnie z art. 126 ust. 1 ustawy Pzp, po otwarciu ofert na wezwanie Zamawiającego: Aktualna koncesja/zezwolenie na wytwarzanie lub import produktu leczniczego (w przypadku Wykonawcy mającego siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej – dokument równoważny) lub kopia ważnego zezwolenia na prowadzenie hurtowni farmaceutycznych - wydanego przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego zgodnie z ustawą z dnia 06 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (t. j. Dz. U. z 2025 poz. 750 z późn.zm.). –dotyczy pakietów nr 1-3, 5, 7-10, 12-17. Informacje o wymaganych podmiotowych i przedmiotowych środkach dowodowych znajdują się w Rozdziale 5 i 8 Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 682155-2025
Interne Kennung: 39/8/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33141110 Verbandsmaterial, 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten, 33692600 Galenische Lösungen, 33692000 Arzneimittellösungen, 33651600 Impfstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – Preparaty do żywienia dojelitowego i pozajelitowego
Beschreibung: Szczegółowy opis i zestawienie przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – Roztwory Galenowe
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Haupteinstufung (cpv): 33692600 Galenische Lösungen
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 – Szczepionka dopęcherzowa BCG
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Haupteinstufung (cpv): 33651600 Impfstoffe
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 – Roztwór soli fizjologiczne typu BSS
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Haupteinstufung (cpv): 33692000 Arzneimittellösungen
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 – Ampułki
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 – Glicyna
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 – Narkotyki
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 – Kontrasty
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 – Toksyna Botulinowa A
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 – Sevofluran
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 – Hialuroniany
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 – Ofatumumab
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 – Brolucizumab
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 – Antybiotyki
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 – Interferon beta
Interne Kennung: Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 – Aflibercept
Interne Kennung: Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 – Aflibercept
Interne Kennung: Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 – Opatrunki jałowe
Interne Kennung: Pakiet nr 18
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 – Opatrunki ze srebrem
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 – System do podciśnieniowego leczenia ran
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 – Opatrunki
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 – Opatrunki z parafiną
Interne Kennung: Pakiet nr 22