2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usługi wsparcia technicznego świadczonego przez Wykonawcę w oparciu o program Cisco SMARTNet dla urządzeń sieciowych pracujących w ramach Ogólnopolskiej Sieci Teleinformatycznej na potrzeby obsługi numeru alarmowego 112 (OST 112).
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez okres 36 miesięcy przez Wykonawcę, w oparciu o program Cisco SMARTNet, usługi wsparcia technicznego dla urządzeń sieciowych pracujących w ramach Ogólnopolskiej Sieci Teleinformatycznej na potrzeby obsługi numeru alarmowego 112 (OST112), w podziale na 2 zadania: Zadanie 1: urządzenia wskazane w załączniku nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia. Zadanie 2: urządzenia wskazane w załączniku nr 2 do Opisu Przedmiotu Zamówienia. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 227/BŁiI/25/AK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72591000 Entwicklung von Leistungsumfangsabkommen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup usługi wsparcia technicznego świadczonego przez Wykonawcę w oparciu o program Cisco SMARTNet dla urządzeń sieciowych pracujących w ramach Ogólnopolskiej Sieci Teleinformatycznej na potrzeby obsługi numeru alarmowego 112 (OST 112), zadanie 1.
Beschreibung: Świadczenie przez okres 36 miesięcy przez Wykonawcę, w oparciu o program Cisco SMARTNet, usługi wsparcia technicznego dla urządzeń sieciowych pracujących w ramach Ogólnopolskiej Sieci Teleinformatycznej na potrzeby obsługi numeru alarmowego 112 (OST112), urządzenia wskazane w załączniku nr 1 do Opisu Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zakup usługi wsparcia technicznego świadczonego przez Wykonawcę w oparciu o program Cisco SMARTNet dla urządzeń sieciowych pracujących w ramach Ogólnopolskiej Sieci Teleinformatycznej na potrzeby obsługi numeru alarmowego 112 (OST 112), zadanie 2.
Beschreibung: Świadczenie przez okres 36 miesięcy przez Wykonawcę, w oparciu o program Cisco SMARTNet, usługi wsparcia technicznego dla urządzeń sieciowych pracujących w ramach Ogólnopolskiej Sieci Teleinformatycznej na potrzeby obsługi numeru alarmowego 112 (OST112), urządzenia wskazane w załączniku nr 2 do Opisu Przedmiotu Zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie 2