697853-2025 - Wettbewerb
Polen – Diverse Computerausrüstungen – Zakup sprzętu komputerowego - części 1-5
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu komputerowego - części 1-5
BeschreibungZakup sprzętu komputerowego - części 1-5
Interne KennungIHIT/P/44/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Zakup komputera przenośnego typu laptop
BeschreibungZakup komputera przenośnego typu laptop - szt 2
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Zakup komputera przenośnego typu laptop
BeschreibungZakup komputera przenośnego typu laptop - szt 4
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - Zakup komputera obliczeniowego z monitorem
BeschreibungZakup komputera obliczeniowego z monitorem - szt 1
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - Zakup dysku sieciowego NAS
BeschreibungZakup dysku sieciowego NAS szt 1
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - Zakup komputera przenośnego typu laptop
BeschreibungZakup komputera przenośnego typu laptop - szt 1