2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie w podziale na dwie części.
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – w podziale na 2 części. 3.1.1. Część 1 Usługi w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – Rejon Rakowice, który obejmuje cmentarze: 3.1.1.1. Rakowice, 3.1.1.2. Bronowice, 3.1.1.3. Mydlniki. 3.1.2. Część 2 Usługi w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – Rejon Podgórze, Cmentarz Prądnik Czerwony, Cmentarz Grębałów oraz na terenie cmentarzy wojennych: 3.1.2.1. Rejon Podgórze: a) Podgórski, b) Stary Cmentarz Podgórski, c) Prokocim, d) Wola Duchacka, e) Pychowice, f) Kobierzyn – Lubostroń, g) Maki Czerwone. 3.1.2.2. Cmentarz Prądnik Czerwony, 3.1.2.3. Cmentarz Grębałów. 3.1.2.4. tereny cmentarzy wojennych, w zakresie których Gmina Miejska Kraków prowadzi bieżącą pielęgnację zieleni zgodnie z Porozumieniem z dnia 11.09.2015 r. (Dz. Urz. Woj. Małop.2015 r. poz. 5409) 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: 3.2.1. Projektowanych postanowieniach umowy dla Części 1, 2 (załącznik nr 3 do SWZ), 3.2.2. Formularzu cenowym – Przedmiarze – dla części 1 (załącznik nr 4a do SWZ), 3.2.3. Formularzu cenowym – Przedmiarze – dla części 2 (załącznik nr 4b do SWZ). 3.3. Zamawiający przewiduje składanie ofert częściowych: 3.3.1. Część 1 – Prace w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – Rejon Rakowice: 3.3.1.1. Cmentarz Rakowice, 3.3.1.2. Cmentarz Bronowice, 3.3.1.3. Cmentarz Mydlniki. 3.3.2. Część 2 – Prace w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie Rejon Podgórze, Cmentarz Prądnik Czerwony, Cmentarz Grębałów oraz na terenie cmentarzy wojennych: 3.3.2.1. Rejon Podgórze: a) Cmentarz Podgórski b) Stary Cmentarz Podgórski, c) Cmentarz Prokocim, d) Cmentarz Wola Duchacka, e) Cmentarz Pychowice, f) Cmentarz Kobierzyn – Lubostroń, g) Cmentarz Maki Czerwone. 3.3.2.2. Cmentarz Prądnik Czerwony. 3.3.2.3. Cmentarz Grębałów. 3.3.2.4. teren cmentarzy wojennych.
Interne Kennung: P-1/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 2.1. Zamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych. 3.5. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca udzielił gwarancji jakości na wykonany przedmiot zamówienia, na okres minimum 24 miesięcy dla części 1 i 2 z zastrzeżeniem czynności polegających na nasadzeniu drzew i krzewów oraz wiązań elastycznych. W pkt. 15.3. SWZ zostało kreślone kryterium, według którego Wykonawca ma prawo przedłużyć oferowany przez siebie termin gwarancji. Niniejszy punkt zawiera również procedurę przyznania punktów. W zakresie pozostałych czynności Wykonawca udziela gwarancji na okres 24 miesięcy. 3.6. Zamawiający wymaga udzielenia rękojmi za wady na okres 36 miesięcy. 3.7. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Zamówienie zostanie udzielone, gdy zostaną zapewnione środki finansowe na ten cel. Jednocześnie Zamawiający informuje, że przedmiot wspomnianych zamówień stanowić będą podobne usługi, zgodne z przedmiotem zamówienia podstawowego, tj. w szczególności w zakresie sadzenia zieleni, usuwania zieleni, cięcia zieleni, i zakładania wiązań elastycznych, przeprowadzania badań dendrologicznych, frezowania pniaków, zrębkowanie gałęzi i konarów. 5.1. O udzielenie zamówienia, zgodnie z art. 57 ustawy, mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu na podstawie art. 108 ust. 1 ustawy oraz nie podlegają wykluczeniu na podstawie 109 ust. 1 pkt. 1, 4, 5, 7, 8, 10 ustawy oraz spełniają wymagania określone w pkt. 5.5. SWZ. 5.1.2. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawcę, w stosunku, do którego zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. 5.5. W odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca spełniał minimalne warunki umożliwiające realizację zamówienia, na odpowiednim poziomie jakości, dotyczące: Doświadczenia, Osób skierowanych przez Wykonawcę do realizacji zamówienia, Zdolności technicznych. Z uwagi na obszerność tekstu, całość treści dotycząca warunków udziału, jest dostępna w SWZ.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 90713000 Beratung in Umweltfragen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Prace w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – Rejon Rakowice.
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – w podziale na 2 części. 3.1.1. Część 1 Usługi w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – Rejon Rakowice, który obejmuje cmentarze: 3.1.1.1. Rakowice, 3.1.1.2. Bronowice, 3.1.1.3. Mydlniki. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: 3.2.1. Projektowanych postanowieniach umowy dla Części 1, 2 (załącznik nr 3 do SWZ), 3.2.2. Formularzu cenowym – Przedmiarze – dla części 1 (załącznik nr 4a do SWZ).
Interne Kennung: Część 1.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Prace w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie Rejon Podgórze, Cmentarz Prądnik Czerwony, Cmentarz Grębałów oraz na terenie cmentarzy wojennych.
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie – w podziale na 2 części. 3.3.2. Część 2 – Prace w zakresie utrzymania zieleni na terenie cmentarzy komunalnych w Krakowie Rejon Podgórze, Cmentarz Prądnik Czerwony, Cmentarz Grębałów oraz na terenie cmentarzy wojennych: 3.3.2.1. Rejon Podgórze: a) Cmentarz Podgórski b) Stary Cmentarz Podgórski, c) Cmentarz Prokocim, d) Cmentarz Wola Duchacka, e) Cmentarz Pychowice, f) Cmentarz Kobierzyn – Lubostroń, g) Cmentarz Maki Czerwone. 3.3.2.2. Cmentarz Prądnik Czerwony. 3.3.2.3. Cmentarz Grębałów. 3.3.2.4. teren cmentarzy wojennych. 3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: 3.2.1. Projektowanych postanowieniach umowy dla Części 1, 2 (załącznik nr 3 do SWZ), 3.2.3. Formularzu cenowym – Przedmiarze – dla części 2 (załącznik nr 4b do SWZ).
Interne Kennung: Część 2.