2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup instrumentów dętych drewnianych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia postępowania jest dostawa instrumentów dętych drewnianych dla Opery Krakowskiej w Krakowie. Zamawiający zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy Pzp dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z podziałem zamówienia na 6 części, jak poniżej: 1) Część 1 – „Dostawa instrumentu - fagot 1 sztuka J. Puchner model Superior dark red lub równoważny”; 2) Część 2 - „Dostawa instrumentu - profesjonalny flet poprzeczny 2 sztuki Muramatsu DS-RBEO lub równoważny oraz flet poprzeczny altowy 1 sztuka Muramatsu lub równoważny”; 3) Część 3 - „Dostawa instrumentu - klarnet 3 komplety w stroju A i B Buffet Crampon model Tosca lub równoważny wraz z futerałem podwójnym”; 4) Część 4 - „Dostawa instrumentu - obój 1 sztuka Marigaux 901 półautomat lub równoważny”; 5) Część 5 - „Dostawa instrumentu - obój 2 sztuki Marigaux M2 półautomat lub równoważny”; 6) Część 6 - „Dostawa instrumentu - rożek angielski 1 sztuka GEBRUEDER MOENNING, rożek angielski model 181 AM „Solist” automat lub równoważny”; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym opis rzeczowo-ilościowy, parametrów technicznych i wymogów użytkowych został opisany w Załączniku Nr 1 do SWZ (Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części zamówienia)
Interne Kennung: CK-03/200-14/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37300000 Musikinstrumente und Teile für Musikinstrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37300000 Musikinstrumente und Teile für Musikinstrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa FAGOTU 1 sztuka J.Puchner model Superior dark red lub równoważny
Beschreibung: posrebrzana mechanika, klapa wysokie D w skrzydle, klapa wysokie E w skrzydle, klapa trylowa e/fis w skrzydle, klapa oktawowa A w skrzydle do mostka łączącego z piano systemem, klapa trylowa es w skrzydle, zamknięcie piano-systemu dla kciuka lewej ręki w skrzydle, klapa trylowa cis w stopie, podwójna klapa C w rurze basowej, osłona klapy B w stopie, osłona klapy E w stopie, osłona klapy D w rurze basowej, klapy długie, równoległe Hi B w rurze basowej mocowane na osobnych osiach, klapa okularowa w skrzydle wokół tulei otworu dźwiękowego d, klapa okularowa w stopie wokół tulei otworu dźwiękowego h., srebrne lub niklowo-srebrne tuleje w otworach dźwiękowych d, e, f, w skrzydle wchodzące w głąb kanału skrzydła, celem blokowania wpływania wody do tulei, srebrne lub niklowo-srebrne tuleje w otworach dźwiękowych h, c i srebrna lub niklowo -srebrna lub plastikowa tuleja w klapie wysokie g w stopie wchodzące głąb w kanału stopy, celem blokowania wpływania wody do tulei, rolka w klapie Cis w rurze basowej, rolka w klapie Es w rurze basowej, rolka w klapie niskie C w rurze basowej, rolka w klapie niskie D w rurze basowej, rolka w klapie B w stopie dla kciuka od strony klapy E dwie rolki w klapie Fis w stopie dla kciuka, rolka od strony klapy E i rolka od strony klapy As, rolka w klapie As w stopie dla kciuka od strony klapy Fis, rolka w klapie F w stopie dla 5 palca, rolka w klapie As w stopie dla 5 palca, rolka w klapie Fis w stopie dla 5 palca, dodatkowa klapa B w stopie dla 4 palca, klapa trylowa As/B w stopie, uchwyt balansowy kilkoma z otworami, kanał skrzydła i węższy kanał stopy wylany impregnatem na bazie naturalnego kauczuku, 3 -profesjonalne mistrzowskie esy nr 1 i nr 2, drewniana podpórka pod prawą rękę, wycior przeciągany do skrzydła ze zwrotnym sznurkiem, wycior przeciągany do stopy z metalową kulką, wycior do esu, pudełko na stroiki, szmatka do polerowania mechaniki, skórzany profesjonalny pasek na szyję, skórzany profesjonalny pasek pod udo osadzany na osłonę kolanka w stopie z regulacją, korek na czopach rury basowej i skrzydła, system one hole gis -jednootworowy gis system, podwójna klapa As w stopie dla kciuka i piątego palca, wkładki nylonowe w klapach, klapa wysokiego F. futerał do transportu dedykowany (dopasowany do poszczególnych elementów Fagotu) dla Fagotu wraz z akcesoriami, narzędziami do regulacji i czyszczenia twardy z możliwością przenoszenia na plecach (szelki) Zamawiający dopuszcza większą (ale nie mniejszą niż zawartą w szczegółowej minimalnej specyfikacji) ilość klap oraz ilość rolek. Gwarancja 24 miesiące (Instrument podlegający próbkowaniu)
Interne Kennung: Część 1
Haupteinstufung (cpv): 37314000 Blasinstrumente
Los: LOT-0002
Titel: Profesjonalny flet poprzeczny 2 sztuki Muramatsu DS-RBEO lub równoważny oraz flet Poprzeczny altowy 1 sztuka Muramatsu lub równoważny
Beschreibung: Instrument flet poprzeczny - 2 sztuki wykonany w całości ze srebra próba: 925 wraz z kominkiem i srebrną płytą ustnikową Korpus posrebrzany klapy otwarte - srebrne mechanika srebrna ręcznie wykonany model ze srebra, wyposażony w wysokiej jakości wyciągane kominy, ręcznie wykańczana główka Wysokie kominki E-mechanika G offset Stopka H Gwarancja 24 miesiące (Instrument podlegający próbkowaniu) oraz Instrument flet poprzeczny altowy - 1 sztuka w całości wykonany ze srebra. W stroju G Wyciągane czopy Zamknięte klapy Stopka C Prosta główka Ręczne wykonanie Gwarancja 24 miesiące (Instrument podlegający próbkowaniu)
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37314320 Musikalische Flöten
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa instrumentu - klarnet 3 komplety w stroju A i B Buffet Crampon model Tosca lub równoważny wraz z futerałem podwójnym
Beschreibung: Nowy profesjonalny instrument -3 komplety po 2 sztuki A i B każdy komplet. wykonany na mistrzowskim poziomie z najwyższą starannością i dbałością z wysokiej jakości materiałów. korpus: drzewo Grenadilla, strój: A=440Hz/442Hz, mechanika instrumentów posrebrzana, dodatkowa klapa korekcyjna niskiego f, baryłka 650mm i 660mm, podniesiony kominek cis1/gis2, czara głosowa - bez metalowej obręczy, śruba regulacyjna na łączniku pomiędzy korpusami, ustnik dedykowany do klarnetu, komplet akcesoriów - ściereczka do czyszczenia klarnetu, smar do korków łączących korpusy klarnetu, Do każdego instrumentu -klarnetu z kompletu - w zestawie ma być dostarczona dodatkowa czara głosowa z drzewa Cocobolo oraz dodatkowa baryłka z drzewa Cocobolo do wyboru i czara i baryłka z minimum 10 sztuk przy odbiorze, każdy komplet ma posiadać Futerał do transportu podwójny na dwa instrumenty Klarnet A i B z higrometrem do każdego futerału zestaw specjalistycznych dedykowanych wkładów do klarnetu zapewniających utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności w futerale, Gwarancja 24 miesiące (Instrument podlegający próbkowaniu)
Interne Kennung: Cześć 3
Haupteinstufung (cpv): 37314100 Klarinetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37314000 Blasinstrumente
Los: LOT-0004
Titel: dostawa instrumentu Obój Marigaux 901 - 1 sztuka półautomat lub równoważny
Beschreibung: korpus wykonany ręcznie z drewna Grenadilla suszonego przez co najmniej cztery lata. półautomat, mechanizm posrebrzany, posrebrzana wkładka na stroik. przycisk klapy z półdziurką zapewniający lepsze dostrojenie dźwięków wysokiego D i Des oraz lepszą kontrolę w najwyższym rejestrze dla dźwięków D i E ergonomiczny kształt klap es, h i b, wycior, śrubokręt i pudełko na stroiki futerał dedykowany dla oboju 901 Gwarancja 24 miesiące Instrument podlegający próbkowaniu
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Obój Marigaux - 2 sztuki M2 półautomat lub równoważny
Beschreibung: Obój Marigaux 2 sztuki M2 półautomat korpus wykonany ręcznie z drewna Grenadilla suszonego przez co najmniej cztery lata. półautomat, mechanizm posrebrzany, posrebrzana wkładka na stroik w zestawie 2 główki wymienne pozwalające dopasować intonację bez konieczności wymiany stroika w zestawie do każdego instrumentu oboju M2 mają być dostarczane dwie główki: 1. “S” - eXtra short z posrebrzaną mechaniką 1 szt. 2. “M” Grenadilla Standard” 1 szt. regulowana podpórka pod kciuk. długa klapa rezonansowa F z regulowaną wysokością ulepszona pozycja klap dźwięków G i Gis z usuniętym pierścieniem przegubu środkowego wycior, śrubokręt i pudełko na stroiki do wyboru dla każdego oboju wymienne główki różnych długości pozwalające spersonalizować instrument według potrzeb grającego futerał dedykowany dla każdego z trzech zestawów 1 szt dla oboju - preferowany futerał BAM Hi Tech, pokrowiec i akcesoria producenta. Gwarancja 24 miesiące (Instrument podlegający próbkowaniu)
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa instrumentu Rożek angielski 1 sztuka GEBRUEDER MOENNING, rożek angielski model 181 AM Solist automat lub równoważny
Beschreibung: Model profesjonalnego solistycznego rożka angielskiego 1 sztuka − nowa konstrukcja korpusu − automatyczny skala do niskiego B wykonany z najwyższej jakości długo sezonowanego z drewna Grenadilla suszonego przez co najmniej cztery lata czara wykonana z drewna cocobolo otwory palcowe zakryte posrebrzana mechanika pozłacane słupki i pierścienie mechaniki pozłacana klapa oktawowa tuleja wlotowa eski wykonana z masywnego srebra i pozłacana posiada klapę drugiej oktawy posiada klapę trzeciej oktawy klapy trylowe As/B oraz Dis/E klapy trylowe C/Cis- i C/D połączenia Gis/Fis- i H/Cis połączenie H/C (wyłączalne) klapa korekty G widełkowy mechanizm F klapy pomocnicze F i Es klapa rezonansowa na czarze 2 pozłacane eski "Moennig" nr 1 i nr 2 (z możliwością wyboru z minimum z 2 szt każda eska) dedykowane skórzane etui z pluszową wyściółką. wymagana gwarancja co najmniej 24 miesiące Zamawiający dopuszcza instrument z mechaniką w systemie „półautomat"– pod warunkiem przebudowy instrumentu przez producenta lub jego autoryzowany serwis instrument z mechaniką automat Wszelkie koszty związane z przebudową instrumentu, organizacją, transportem i ubezpieczeniem ponosi Wykonawca. Gwarancja 24 miesiące (Instrument podlegający próbkowaniu)
Interne Kennung: Część 6
Haupteinstufung (cpv): 37314800 Englischhörner