See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zakup sprzętu i aparatury medycznej dla Bloku Operacyjnego w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dziekanowie Leśnym. „Zadanie zrealizowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego."
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest zakup sprzętu i aparatury medycznej dla Bloku Operacyjnego w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej w Dziekanowie Leśnym. „Zadanie zrealizowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego”. Zamówienie podzielone jest na 4 pakiety. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 2 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, Załącznik nr 2a do SWZ – Specyfikacja techniczna, Załącznik nr 2b do SWZ - Formularz asortymentowo-cenowy oraz Załączniki nr 7a, 7b, 7c, 7d do SWZ - Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Interne Kennung: DZ/39/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172100 Ausrüstung für Anästhesie, 33167000 OP-Beleuchtung, 33186200 Wärmebad für Blut und Flüssigkeiten, 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aparat do znieczulenia ogólnego z wyposażeniem w kardiomonitor i wózek anestezjologiczny – 2 zestawy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia, Załącznik nr 2a – Specyfikacja techniczna, Załącznik nr 2b - Formularz asortymentowo-cenowy, Załącznik nr 7a - wzór umowy
Interne Kennung: Pakiet 1 (2 zestawy)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172100 Ausrüstung für Anästhesie
Los: LOT-0002
Titel: Lampa operacyjna mobilna – 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia, Załącznik nr 2a – Specyfikacja techniczna, Załącznik nr 2b - Formularz asortymentowo-cenowy, Załącznik 7b - wzór umowy
Interne Kennung: Pakiet 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung
Los: LOT-0003
Titel: System ogrzewania płynów i krwi – 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia, Załącznik nr 2a – Specyfikacja techniczna, Załącznik nr 2b – Formularz asortymentowo-cenowy, Załącznik 7c - wzór umowy.
Interne Kennung: Pakiet 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33186200 Wärmebad für Blut und Flüssigkeiten
Los: LOT-0004
Titel: Urządzenie do ogrzewania pacjenta z podstawą jezdną – 1 kpl.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załącznik nr 2 - Opis przedmiotu zamówienia, Załącznik nr 2a – Specyfikacja techniczna, Załącznik nr 2b - Formularz asortymentowo-cenowy, Załącznik nr 7d - wzór umowy.
Interne Kennung: Pakiet 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem