2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usług z zakresu ochrony ekosystemów leśnych i nieleśnych na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego w 2026 r
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu cięć pielęgnacyjnych, sanitarnych i przygodnych (w tym usuwanie drzew niebezpiecznych przy drogach, szlakach turystycznych, ogrodzeniach, zabudowaniach itp.), hodowli i ochrony lasu, zagospodarowania turystycznego, ochrony zwierząt, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony ekosystemów nieleśnych, wodnych, przyrody nieożywionej i gleb na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego w 2026 r.
Interne Kennung: 10/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część zamówienia nr 1 - Obwody Ochronne: Zaborów, Wiersze, Rózin, Grabina, Zamczysko i Gospodarstwo Szkółkarskie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu cięć pielęgnacyjnych, sanitarnych i przygodnych (w tym usuwanie drzew niebezpiecznych przy drogach, szlakach turystycznych, ogrodzeniach, zabudowaniach itp.), hodowli i ochrony lasu, zagospodarowania turystycznego, ochrony zwierząt, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony ekosystemów nieleśnych, wodnych, przyrody nieożywionej i gleb na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego w 2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część zamówienia nr 2 - Obwody Ochronne: Kromnów, Krzywa Góra, Kampinos i Przyćmień
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część zamówienia nr 3 - Obwody Ochronne: Rybitew, Wilków, Dąbrówka i Polesie
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część zamówienia nr 4 - Obwody Ochronne: Sieraków, Izabelin, Lipków, Kaliszki i Janówek
Interne Kennung: część 4