See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi medyczne obejmujące profilaktyczne badania lekarskie (wstępne, okresowe, kontrolne, dodatkowe, sanitarno-epidemiologiczne) żołnierzy i pracowników jednostek i instytucji z rejonu odpowiedzialności 24 WOG w Giżycku z podziałem na pięć zadań w 2026r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są usługi medyczne obejmujące profilaktyczne badania lekarskie (wstępne, okresowe, kontrolne, dodatkowe, sanitarno-epidemiologiczne, badania diagnostyczne, badania laboratoryjne, konsultacje specjalistyczne) żołnierzy zawodowych i pracowników wojska jednostek oraz instytucji będących na zaopatrzeniu 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na pięć zadań. zadanie 1 – Garnizon Orzysz; zadanie 2 – Garnizon Giżycko; zadanie 3 – Garnizon Węgorzewo; zadanie 4 – Garnizon Gołdap; zadanie 5 – usługi medyczne świadczone całodobowo z zakresu badań przed osadzeniem w areszcie (w dalszej części nazywane: „badania przed osadzeniem w areszcie”; 2. Szczegółowy zakres zamówienia oraz zasady realizacji, tj. ilość i rodzaj badań, opis przedmiotu zamówienia oraz wzory umów zawarty jest w załącznikach będących integralną częścią specyfikacji warunków zamówienia
Interne Kennung: 76/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie 1 Garnizon Orzysz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi medyczne obejmujące profilaktyczne badania lekarskie (wstępne, okresowe, kontrolne, dodatkowe, sanitarno-epidemiologiczne, badania diagnostyczne, badania laboratoryjne, konsultacje specjalistyczne) żołnierzy zawodowych i pracowników wojska jednostek oraz instytucji będących na zaopatrzeniu 24 Wojskowego Oddziału Gospodarczego z podziałem na pięć zadań.
Interne Kennung: zadanie 1 Garnizon Orzysz
Los: LOT-0002
Titel: zadanie 2 Garnizon Giżycko
Interne Kennung: zadanie 2 Garnizon Giżycko
Los: LOT-0003
Titel: zadanie 3 Garnizon Węgorzewo
Interne Kennung: zadanie 3 Garnizon Węgorzewo
Los: LOT-0004
Titel: zadanie 4 Garnizon Gołdap
Interne Kennung: zadanie 4 Garnizon Gołdap
Los: LOT-0005
Titel: zadanie 5 - badania medyczne przed osadzeniem
Interne Kennung: zadanie 5 - badania medyczne przed osadzeniem