697956-2025 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Dostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej (4 zadania)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej (4 zadania)
BeschreibungDostawa sprzętu komputerowego dla Wydziału Zarządzania Politechniki Częstochowskiej (4 zadania) zgodnie z podziałem na następujące zadania: 1. Dostawa laptopa i monitora zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ 2. Dostawa laptopa - model 1 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ 3. Dostawa laptopa - model 2 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ 4. Dostawa laptopa - model 3 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ
Interne KennungRZ-DZP.261.38.2025.MM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa laptopa i monitora
BeschreibungDostawa laptopa i monitora zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ
Interne KennungCzęść 1
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelDostawa laptopa - model 1
BeschreibungDostawa laptopa - model 1 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelDostawa laptopa - model 2
BeschreibungDostawa laptopa - model 2 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelDostawa laptopa - model 3
BeschreibungDostawa laptopa - model 3 zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 8 do SWZ
Interne KennungCzęść 4