2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výsadba zeleně podél HPC 1 a DK 26 A, B3 v k.ú. Mirošovice
Beschreibung: Předmětem plnění podlimitní veřejné zakázky na služby je realizace výsadeb podél polní cesty HPC 1 a LBK DK 26 A, DK 26 B3 v k.ú. Mirošovice v roce 2025. Konkrétně budou mýceny nežádoucí porosty keřů a vybraní jedinci stromů a u některých stromů bude proveden výchovný řez. Bude provedena výsadba ovocných i lesních druhů stromů, úprava terénu a založení travního porostu. Bude následovat tříletá pěstební péče v období let 2026-2028.
Interne Kennung: SP6616/2025-508101
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podmínky vyhrazených a nepodstatných změn závazku jsou definovány ve smlouvě o dílo v článku XVII. Nepodstatné změny závazku.