2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTB – FT – Dodávka výpočetní techniky – vyhrazená zakázka
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka výpočetní techniky pro potřeby Fakulty technologické Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. V souladu s ustanovením § 38 odst. 1 Zákona zadavatel stanoví, že tohoto zadávacího řízení se může účastnit pouze dodavatel zaměstnávající na chráněných pracovních místech podle zákona o zaměstnanosti alespoň 50 % osob se zdravotním postižením z celkového počtu svých zaměstnanců. Skutečnost, že dodavatel zaměstnává na chráněných pracovních místech alespoň 50 % osob se zdravotním postižením, musí být uvedena v nabídce společně s potvrzením Úřadu práce České republiky; rozhodný je průměrný přepočtený počet zaměstnanců za kalendářní čtvrtletí předcházející zahájení zadávacího řízení. Splnění této podmínky není možné prokázat prostřednictvím jiné osoby. Při společné účasti v zadávacím řízení prokazuje splnění těchto podmínek každý účastník zadávacího řízení samostatně. Předmět plnění veřejné zakázky je dále vymezen vzorem Smlouvy, který tvoří přílohu zadávací dokumentace.
Interne Kennung: ID 2701
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nadlimitní VZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 1