See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Wybór pośredników finansowych w celu wdrażania instrumentu finansowego „Pożyczka Rozwojowa” – poddziałanie II.3.2 w ramach Regionalnego programu operacyjnego województwa łódzkiego na lata 2014–2020”
Beschreibung: Część II (zwana „Limitem B”) - obejmuje świadczenie przez Pośrednika Finansowego usługi polegającej nautworzeniu, wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym, polegającej W szczególności na udzieleniu, wypłaceniu oraz rozliczeniu co najmniej 80 Jednostkowych PR O parametrach określonych w Metryce PR, w łącznej wysokości co najmniej 20.000.000,00 zł z wkładufinansowego wniesionego z Funduszu Funduszy przez Zamawiającego do utworzonego InstrumentuFinansowego, uzupełnionego o wkład własny Pośrednika Finansowego w wysokości nie niższej, niż 15 %.Wymagany postęp realizacji budowy Portfela został określony w Metryce PR. Szczegóły dot. Opisu Przedmiotu Zamówienia zawarte są w SIWZ i załącznikach, w szczególności w OPZ (załnr 1 do siwz)
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DZZK/147/DIF/2018 cz. II Aneks nr 1
Art des Auftrags: Dienstleistungen