698070-2025 - Wettbewerb
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Sektora II gminy Krzeszowice
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Sektora II gminy Krzeszowice
Beschreibung1.Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie sektora II gminy Krzeszowice Sektor II gminy Krzeszowice obejmuje następujące miejscowości: Frywałd, Nawojowa Góra, Rudno, Sanka, Tenczynek, Wola Filipowska, Zalas. 2. Rodzaje odpadów objęte przedmiotem zamówienia oraz ich szacunkowe ilości w Mg: Odpady zmieszane -2200, Frakcja PMTS- 950, Bioodpady - 700, Meble i inne odpady wielkogabarytowe -250, Odzież i tekstylia 200, Razem -4300. Zamawiający zastrzega, iż podane wartości mogą posłużyć do określenia wartości oferty, jednak ilość odpadów może ulegać zmianie w zależności od faktycznej ilości odpadów wytwarzanych przez właścicieli nieruchomości. 3.Szczegółowy zakres usługi oraz wszelkie wymagania dotyczące świadczenia usługi odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych objętych niniejszym zamówieniem zostały opisane w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungRGK.271.9.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001