698074-2025 - Ergebnis
Tschechien – Busse für den öffentlichen Verkehr – Nákup až 100 ks městských autobusů typu Sd
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup až 100 ks městských autobusů typu Sd
BeschreibungPředmětem sektorové veřejné zakázky je dodávka až 100 kusů naftových standardních nízkopodlažních městských autobusů, a to dle požadavku zadavatele. Konkrétní specifikace autobusů je uvedena v odpovídajících přílohách závazného vzoru rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 3 zadávací dokumentace. Popis komponent OIS používaných zadavatelem v současnosti je uveden v příloze č. 7 zadávací dokumentace. Předmětem sektorové veřejné zakázky je dále: dodání až 35 sad hardware a software pro diagnostiku závad autobusů. Vybraný dodavatel bude povinen dodat i jen části sady, a to dle požadavku zadavatele; dodání až 6 testovacích sad OIS. Testovací sada se skládá z mobilního stojanu se všemi komponenty OIS, napájení 230V a simulací základních vozidlových vstupů - odpojovač, zapalování, vyhlášení zastávky, dveře, atd.; dodání až 6 sad servisního vybavení pro diagnostiku závad a provádění plnění chladicího média kompresorové klimatizace.
Vorherige Bekanntmachung27971-2021
Interne KennungNákup až 100 ks městských autobusů typu Sd
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
LosLOT-0001