698165-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów z przeznaczeniem dla Klinik Bloków Operacyjnych.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów z przeznaczeniem dla Klinik Bloków Operacyjnych.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów z przeznaczeniem dla Klinik Bloków Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawiają Formularze cenowo – ofertowe do Części nr 1÷3 (Załączniki nr 1 do SWZ), będące integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzach cenowo - ofertowych dla Części nr 1÷3 (Załączniki nr 1 do SWZ) będących integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert: a) wariantowych, b) równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia w Części nr 1÷3 przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungPostępowanie nr 72 ZP.261.26-Z.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33185300 Otolaryngologie-Implantate, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente, 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Protezy do wszczepów wewnątrzusznych, zagłębniki do tamowania krwotoków, przyrządy do drenażu, protezki strzemiączka, rurki tracheostomijne, opatrunki foliowe
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów z przeznaczeniem dla Klinik Bloków Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Protezy do wszczepów wewnątrzusznych, zagłębniki do tamowania krwotoków, przyrządy do drenażu, protezki strzemiączka, rurki tracheostomijne, opatrunki foliowe. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 1 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 1 (Załącznik nr 1 do SWZ) będący integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych oraz równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia w Części nr 1 przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33185300 Otolaryngologie-Implantate
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Płytki nosowe, stabilizatory, przyrządy do drenażu, arkusze silikonowe, protezki strzemiączka
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów z przeznaczeniem dla Klinik Bloków Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Płytki nosowe, stabilizatory, przyrządy do drenażu, arkusze silikonowe, protezki strzemiączka. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 2 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 2 (Załącznik nr 1 do SWZ) będący integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych oraz równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia w Części nr 2 przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Protezy głosowe, zestawy do wszczepiania protez głosowych, rurki tracheostomijne, zestawy do tracheotomii przezskórnej metodą Ciaglli
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy materiałów zużywalnych i akcesoriów z przeznaczeniem dla Klinik Bloków Operacyjnych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym: Protezy głosowe, zestawy do wszczepiania protez głosowych, rurki tracheostomijne, zestawy do tracheotomii przezskórnej metodą Ciaglli. 2. Szczegółowy opis przedmiotów zamówienia, szacunkową ilość oraz wymagania przedstawia Formularz cenowo – ofertowy do Części nr 3 (Załącznik nr 1 do SWZ), będący integralną częścią SWZ. 3. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowo - ofertowym dla Części nr 3 (Załącznik nr 1 do SWZ) będący integralną częścią SWZ, przez okres 24 miesięcy od daty zawarcia umowy. 4.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych oraz równoważnych. 5. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA: 1). Dostawa przedmiotów zamówienia w Części nr 3 przez 24 miesiące, licząc od daty zawarcia umowy. 2). Zamawiający dopuszcza możliwość zmiany terminu obowiązywania umowy w przypadku nie zrealizowania w okresie umowy całości przedmiotu umowy wskutek realizacji niższych zamówień. Zmiana umowy wymaga aneksu, z tym że Zamawiający jednostronnie zawiadamia Wykonawcę o proponowanym przedłużeniu umowy przed upływem terminu na jaki została ona zawarta.
Interne KennungCzęść nr 3