2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie, dostawa i montaż kompletnych urządzeń chłodniczych i wyposażenia
Beschreibung: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Oferta musi być zabezpieczona wadium. Ofertę stanowi wypełniony Formularz "Oferta". Oferty powinny być złożone za pośrednictwem Platformy w terminie do dnia 30.10.2025r., do godz. 23:59
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513000 Kühl- und Tiefkühlvorrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98370000 Dienstleistungen des Bestattungswesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pozyskanie oraz montaż sprzętu wykorzystywanego w branży funeralnej wraz ze szkoleniem pracowników
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: - wykonanie, dostawa i montaż kompletnych urządzeń chłodniczych i wyposażenia, - przystosowanie urządzeń do pomieszczeń posiadanych przez Zamawiającego, - zainstalowanie i uruchomienie urządzeń, - przeszkolenie personelu Zamawiającego w zakresie obsługi, -zapewnienie 24 - miesięcznej gwarancji na dostarczone urządzenia. 2. W skład zamówienia wchodzą następujące elementy: 2.1. Komora mroźna na 5 ciał - 1szt. - zakres temperatur: do - 18 stopni Celsjusza lub niższa - wykonanie w izolacji zapewniającej niskie zużycie energii - konstrukcja stalowa, powierzchnie łatwe w dezynfekcji - wyposażenie w prowadnice i system załadunku 2.2. Komora chłodnicza na 10 ciał - 7szt. - zakres temperatur: od +2 stopni Celsjusza do +6 stopni Celsjusza - konstrukcja modułowa, izolowana - wyposażenie w system prowadnic, drzwi chłodnicze z zamkiem - łatwość utrzymania higieny 2.3. Komora chłodnicza na 8 ciał - 1 szt. - parametry jak w pkt. 2.2., dostosowana do wymaganej pojemności 2.4. Stół do toalety pośmiertnej mobilny z blatem i misą - 1 szt. - wykonanie ze stali nierdzewnej - powierzchnia odporna na środki chemiczne i dezynfekcję - misa ze spustem, możliwość łatwego opróżniania - mobilność dzięki wyposażeniu w kółka z blokadą 2.5. Wózek do załadunku elektrohydrauliczny - 2 szt. - napęd elektrohydrauliczny - regulacja wysokości roboczej - nośność dostosowania do transportu ciał - możliwość współpracy z komorami chłodniczymi i komorą mroźną 3. Wymagania techniczne: - urządzenia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane - konstrukcja wykonana z materiałów odpornych na korozję, łatwych do mycia i dezynfekcji - wydajność energetyczna zgodna z obowiązującymi normami UE - urządzenia muszą spełniać wymagania sanitarne i BHP - komory muszą być wyposażone w układ chłodzenia z agregatami dostosowanymi do pracy w warunkach pomieszczeń Zamawiającego 4. Wymagania dotyczące realizacji zamówienia: - dostawa do siedziby Zamawiającego - montaż i uruchomienie urządzeń - przeszkolenie personelu w zakresie obsługi i konserwacji - okres gwarancji: minimum 24 miesiące - serwis gwarancyjny: czas reakcji na zgłoszenie max. 48 h 5. Warunki odbioru: 5.1. Odbiór urządzeń nastąpi na podstawie protokołu podpisanego przez przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy 5.2. Odbiór będzie obejmował: - kontrolę kompletności dostawy - sprawdzenie poprawności montażu i uruchomienia - potwierdzenie przeszkolenia personelu. 6. Termin realizacji: wykonanie, dostawa i montaż urządzeń od dnia podpisania umowy do 15 grudnia 2025 r.