See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z ulic utwardzonych posiadających kanalizację deszczową na terenie Gminy – Miasto Tomaszów Mazowiecki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z ulic utwardzonych posiadających kanalizację deszczową na terenie Gminy – Miasto Tomaszów Mazowiecki o łącznej powierzchni 473 188,2 m3. Wykonawca zobowiąże się do odprowadzania wód opadowych i roztopowych z ulic utwardzonych posiadających kanalizację deszczowa o powierzchni 473 188,2 m3 ogółem znajdujących się w Tomaszowie Mazowieckim.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001