2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu serwerowego do Pracowni Metod Oceny
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia przeznaczonego do budowy Pracowni Metod Oceny (koncepcja utworzenia stanowisk laboratoryjnych) dla Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie, wg poniższego zestawienia: 1) Serwer obliczeniowy - 1 szt. 2) Stacja robocza - 2 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa).
Vorherige Bekanntmachung: 612780-2025
Interne Kennung: ZZOSE.2611.46.2025.416.MPU[CCN]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48822000 Computerserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wyposażenia przeznaczonego do budowy Pracowni Metod Oceny (koncepcja utworzenia stanowisk laboratoryjnych) dla Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej – Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie, wg poniższego zestawienia: 1) Serwer obliczeniowy -1 szt. 2) Stacja robocza- 2 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej: SOPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ oraz we Wzorze Umowy, której wzór stanowi Załącznik nr 7 do SWZ (dalej: Wzór Umowy lub Umowa).