2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTARCZENIE, MONTAŻ I URUCHOMIENIE SYSTEMU POCZTY PNEUMATYCZNEJ NA TERENIE SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO IM. LUDWIKA RYDYGIERA W KRAKOWIE SP. Z O.O.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie, montaż i uruchomienie systemu poczty pneumatycznej na terenie Szpitala Specjalistycznego im. ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o. o (os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków) wraz z adaptacją pomieszczeń zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1 (Opis przedmiotu zamówienia) do nin. specyfikacji. 2. Oferty nie posiadające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 3. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 4. Zamawiający zaleca, aby Wykonawca dokonał wstępnej wizji lokalnej miejsc realizacji prac, aby uzyskać informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty celem zawarcia umowy i wykonania zamówienia. Koszty dokonania wizji lokalnej poniesie Wykonawca. Proszę o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w przeprowadzanej wizji na adres email: kstopinska@rydygierkrakow.pl Dofinansowanie zamówienia w ramach Projektu: „Modernizacja i rozbudowa zaplecza diagnostyki, skojarzonego leczenia, farmakoterapii i opieki farmaceutycznej nad chorymi onkologicznie w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie” współfinansowanym ze środków Krajowego Planu Odbudowy. UWAGA: Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenia zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (art. 257 ustawy Pzp).
Vorherige Bekanntmachung: 846476-2025
Interne Kennung: 239/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31213000 Verteileranlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostarczenie, montaż i uruchomienie systemu poczty pneumatycznej na terenie Szpitala Specjalistycznego im. ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o. o (os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków) wraz z adaptacją pomieszczeń zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1 (Opis przedmiotu zamówienia) do nin. specyfikacji. 2. Oferty nie posiadające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone. 3. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy, stanowiący załącznik nr 3 do SWZ. 4. Zamawiający zaleca, aby Wykonawca dokonał wstępnej wizji lokalnej miejsc realizacji prac, aby uzyskać informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty celem zawarcia umowy i wykonania zamówienia. Koszty dokonania wizji lokalnej poniesie Wykonawca. Proszę o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w przeprowadzanej wizji na adres email: kstopinska@rydygierkrakow.pl Dofinansowanie zamówienia w ramach Projektu: „Modernizacja i rozbudowa zaplecza diagnostyki, skojarzonego leczenia, farmakoterapii i opieki farmaceutycznej nad chorymi onkologicznie w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera w Krakowie” współfinansowanym ze środków Krajowego Planu Odbudowy. UWAGA: Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania o udzielenia zamówienia, w przypadku nieprzyznania środków, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (art. 257 ustawy Pzp). Termin dostarczenia, montażu i uruchomienia wraz z dostosowaniem pomieszczeń do 31 maja 2026 r. od daty zawarcia Umowy.