2. Verfahren
Verfahren
Titel: PROJEKTOVÁ DOKUMENTACE – VHCN síť, region Rokycansko, Přešticko
Beschreibung: Předmětem celé veřejné zakázky zastřešené Rámcovou dohodou je komplexní zajištění projektové přípravy pro výstavbu optické sítě FTTH v jednotlivých Lokalitách podle specifikace uvedené v Příloze č. 4 zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: vi zadávací dokumentace, čl. 12