2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemów HIS, RIS, PACS wraz z ich integracją z krajowymi systemami e-zdrowia (P1, PUE, PUI) w ramach projektu pt.: „Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemów HIS, RIS, PACS wraz z ich integracją z krajowymi systemami e-zdrowia (P1, PUE, PUI) w ramach projektu pt.: „Cyfrowa transformacja WMCCP – nowoczesne technologie dla zdrowia”. 2. Celem zadania jest stworzenie zintegrowanego, bezpiecznego i interoperacyjnego środowiska informatycznego, które umożliwi prowadzenie pełnej dokumentacji elektronicznej pacjentów (EDM), zapewni zgodność z krajowymi systemami e-zdrowia (P1, PUE, PUI) oraz przygotuje szpital do wdrożenia nowego katalogu 9 wzorów dokumentów EDM. W ramach zadania zostaną wykonane następujące działania: a) Modernizacja i integracja systemów HIS/RIS/PACS - modernizacja HIS i jego pełna integracja z RIS, PACS, P1 i planowaną Platformą Usług Inteligentnych (PUI). Nowe moduły umożliwią m.in. prowadzenie EDM zgodnie z HL7 CDA, DICOM, FHIR; integrację danych z całego szpitala; automatyczne rozliczenia z NFZ; generowanie raportów oraz dokumentowanie z pomocą AI i asystenta głosowego. b) Interoperacyjność i integracja z P1/PUI – system będzie zdolny do przekazywania EDM zgodnie ze standardem HL7 CDA, zgodny z 9 nowymi dokumentami (np. e-DILO, e-KOK, medycyna pracy), zgodny z wytycznymi CeZ, wspierający OAuth2.0, WSS/ TLS, DICOM oraz wykorzystanie analiz AI z PUI. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: SZP.2422.55.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001